Targi INTERBUD już w marcu

W Łodzi, podczas XX Targów Budownictwa INTERBUD, zbiorą się reprezentanci branży budowlanej .

W dniach 1-3 marca, w Łodzi odbędą się XX Targi Budownictwa INTERBUD. Dla branży budowlanej to miejsce prezentacji, spotkań i debaty. Dla zwiedzających będzie to okazja do zapoznania się z nowymi produktami oraz skorzystania z licznych promocji oferowanych przez wystawców. Program Targów obejmuje tematycznie wiele obecnych problemów branży oraz społeczności lokalnej, a więc ochrony środowiska, poszukiwania oszczędnych rozwiązań technologicznych, zmian prawnych dotykających branżę budowlaną.

Targi przeznaczone są dla dużych firm planujących inwestycje i dla ludzi, który myślą o budowie lub remoncie domu. Wśród prezentowanych produktów i usług znajdą się materiały budowlane, docieplenia, odnawialne źródła energii, materiały wykończeniowe, dachy, zabudowa ogrodowa, architekci, wykonawcy, nieruchomości. W każdej z tych dziedzin prezentowane będą zarówno sprawdzone rozwiązania jak i nowe produkty, które dopiero wchodzą na rynek. Wśród tegorocznych premier znajdą się np. stworzone w Norwegii dachówki panelowe oraz nowe okna drewniane i drewniano-aluminiowe.

O skali wydarzenia mogą mówić liczby – na Targach znajdzie się 327 firm i instytucji, na wystawach prezentowanych będzie ponad 10 tysięcy eksponatów.

Program tworzony jest przez specjalistów i wystawców. W czasie trwania Targów odbędzie się około 40 prezentacji, spotkań ze specjalistami oraz konferencji przygotowanych przez wystawców. Oprócz nich w czasie INTERBUDU odbędą się istotne dla branży wydarzenia, takie jak XV Konferencja Towarzystw Budownictwa Społecznego, Konferencja „Nowy Kodeks Budowlany… co dalej?”, Forum „Nowe warunki wprowadzania do obrotu wyrobów budowlanych według UE”, Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej, Pięć kroków do własnego mieszkania.

INTERBUD został włączony do rządowego programu „Promocja polskiej gospodarki na rynkach międzynarodowych”. Dla wystawców oznacza to możliwość zaprezentowania swojej oferty na forum europejskim. Targi odwiedzą dziennikarze-specjaliści z Czech, Kazachstanu, Niemiec, Rosji, Szwecji i Ukrainy.

Targi odbędą się w hali MTŁ przy al. Politechniki 4 oraz w Hali Sportowej (ul. ks. Skorupki 21). Oficjalne otwarcie rozpocznie się 1 marca o godzinie 11.00.


0.0
Napisz pierwszy komentarz