Giant

FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2014

Miasto : Warszawa
Miejsce : Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska
Data : 05.03.2014 - 06.03.2014
Godzina : 08:00 - 16:00
Status : zakończone
Pobierz Adobe Flash Player

Największe w Polsce spotkanie branżowe FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2014, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja odbędzie się w dniach 5-6 marca 2014 r. w Warszawie.

 

Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej to specjalistyczna wystawa połączona z dwudniowym cyklem merytorycznych seminariów, w której udział biorą producenci, dystrybutorzy, projektanci, instalatorzy, użytkownicy instalacji, inwestorzy i firmy wykonawcze, architekci.

 

Nowa lokalizacja FORUM 2014

Dynamiczny rozwój targów, zwiększająca się z roku na rok powierzchnia wystawiennicza oraz liczba odwiedzających spowodowały, iż organizator podjął decyzję o przeniesieniu imprezy do nowej lokalizacji. Targi w 2014 roku odbędą się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska zlokalizowanym przy ul. Marsa 56C w Warszawie. Na powierzchni ponad 5.000 m2, na jednym poziomie, znajdzie się część wystawiennicza oraz seminaryjna - zbudowane zostaną dwie niezależne sale seminaryjne na ok. 200 osób każda.

 

Nowa lokalizacja to między innymi:

 • profesjonalny obiekt zapewniający komfortowe warunki zarówno dla wystawców jak i zwiedzających: nowoczesna hala wystawiennicza, przestronny, wyposażony w multimedia hol recepcyjny, parking naziemny i podziemny na 1.500 miejsc, zaplecze cateringowe (bar, punkty kawowe)
 • dogodny dojazd: bezpośrednie sąsiedztwo tras szybkiego ruchu i przystanków komunikacji miejskiej (11 linii autobusowych oraz kolejka SKM). 

 

Najnowsze technologie i rozwiązania techniczne

FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2014 będzie doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą dla branży oraz nowościami na rynku. Swoje produkty i najnowsze technologie zaprezentują znaczący producenci i dystrybutorzy sprzętu i rozwiązań technicznych zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Lista wystawców biorących udział w targach będzie już wkrótce dostępna na www.forumwentylacja.pl

 

Główne wydarzenia FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2014

 

 • ARENA TECHNOLOGII 2014 to strefa prezentacji i możliwość bezpośredniego porównania produktów różnych producentów na specjalnie wydzielonej powierzchni targowej. Tematem przewodnim Areny 2014 będą rekuperatory oraz małe centrale wentylacyjne.
 • NAJCIEKAWSZY PRODUKT 2014 to konkurs na produkt wyróżniający się wśród oferty rynkowej wyrobów i urządzeń oraz usług dla branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Najciekawszy produkt wybierany jest w trzech kategoriach: Wentylacja, Klimatyzacja, Bezpieczeństwo pożarowe. Szczegóły na www.forumwentylacja.pl
 • SEMINARIA I PREZENTACJE - dwudniowy cykl seminariów będzie prezentował nowości w przepisach i technologiach. Prelegenci przedstawią zagadnienia z zakresu warunków technicznych, dyrektyw i norm europejskich w zakresie wentylacji, klimatyzacji i wentylacji pożarowej.

 

 

FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2013 podsumowanie:

 • Największa w Polsce specjalistyczna impreza dla branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej
 • Przegląd nowości rynkowych
 • 122 Wystawców
 • 2 800 zwiedzających profesjonalistów
 • 4 000 m2 powierzchni targowej
 • 2 sale konferencyjne na 200 osób każda
 • 51 prezentacji i wykładów na seminariach
 • 44 produkty zgłoszone do Konkursu
 • Pakiety wystawiennicze dla Wystawców - zabudowane stoiska pod klucz

0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz