Kinnarps 01.06-30.06

Warsaw Build 2014

Lista wydarzeń

Miasto : Warszawa
Miejsce : Warszawskie Centrum Wystawiennicze EXPO XXI
Data : 18.09.2014 - 20.09.2014
Godzina : 09:00 - 16:00
Status : zakończone
Warsaw Build 2014

Międzynarodowe targi budowlane i wnętrzarskie znowu zawitają do Warszawy
- Przyjdź i poznaj najnowsze trendy w budownictwie i wyposażeniu wnętrz

 

To będzie prawdziwe święto dla całej branży budowlano-wnętrzarskiej! Podczas trzech wrześniowych dni (18-20 września 2014 r.) w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI swoje produkty i rozwiązania przedstawią producenci materiałów i sprzętu budowlanego, producenci podłóg, płytek ceramicznych oraz wyposażenia łazienek, a także producenci okien i drzwi, bram i systemów zacieniania. Ponadto, bogatą ofertę wystawienniczą targów uzupełnią interesujące panele dyskusje i pokazy.

 

Warsaw Build to targi B2B skupiające profesjonalistów z branży budowlanej i wnętrzarskiej. Wyspecjalizowane sekcje Windows & Doors oraz Interiors & Design dają dodatkowy przegląd oferty dedykowanych rynków.

 

Targi Warsaw Build to miejsce spotkań face-to-face dla architektów, projektantów, producentów, firm budowlanych, dystrybutorów oraz profesjonalistów z branży, które odbędą się w stolicy Polski. Dla ich uczestników będzie to doskonała okazja, by poszerzyć wiedzę o produktach i rynku oraz pozyskać nowych kontrahentów.

 

Dlaczego Warsaw Build?

  • 2052 mkw powierzchni wystawienniczej
  • 61 wystawców z 11 krajów
  • 2000 profesjonalnych odwiedzających (10% zagranicznych odwiedzających) z 35 krajów
  • 88% odwiedzających to osoby decezyjne
  • 20% zagranicznych wystawców
  • 33% wystawców podpisało kontrakty biznesowe w czasie targów
  • 96% wystawców było usatysfakcjonowanych z usług organizatora

 

Organizatorem targów jest firma Lentewenc Sp. z o.o., należąca do ITE Group Plc., która od ponad dwudziestu lat specjalizuje się w organizacji targów i konferencji w kanale business-to-business w kluczowych sektorach przemysłu.. Poparte sukcesami działania na rynkach europejskich i azjatyckich skłoniły nas do rozpoczęcia realizacji projektu w Polsce. Obecnie ITE Group ma 28 biur w 15 krajach i zatrudnia ponad 1000 pracowników, którzy każdego roku przygotowują około 250 imprez targowych.

 

Targi Warsaw Build 2014 dają kompleksowy przegląd branży budowlano-wnętrzarskiej. Warsaw Build to jedyne międzynarodowe targi budowlano-wnętrzarskie w regionie, które przyciągają wystawców i odwiedzających z 35 państw.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz