UNIMOR Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFYI Commercial Consulting logoINTER-BUD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoPorto Office A Sp. z o.o. logoCity Space logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPodium Investment logoBusiness House logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoAluprof S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTétris Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArchicom logoHAVRE Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTorus logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoAgrobex Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoSpectra Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKontor logoARTSERVIS sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Warsztaty MÓJ START UP - Import z Chin

Lista wydarzeń

Miasto : Warszawa
Miejsce :
Data : 17.05.2014
Godzina : 09:30 - 17:00
Status : zakończone
Pobierz Adobe Flash Player

Zapraszamy do udziału w projekcie MÓJ START UP – WARSZTATY WSPIERAJĄCE ROZWÓJ BIZNESU

Planujesz swój biznes, ale nie wiesz jak się do tego zabrać?

Prowadzisz biznes, jednak chciałbyś poznać tajniki i sekrety importu, aby zwiększyć zyski?

Masz wiele pytań i zbyt wiele wątpliwości?

A może marzysz o własnym interesie, bo masz dość pracy na etacie?

Właśnie znalazłeś rozwiązanie! Zapraszamy do udziału w warsztatach - MÓJ START UP

 

Absolutna nowość na polskim rynku. Trenerzy, z którymi współpracujemy to starannie wyselekcjonowani BIZNESMENI oraz PRAKTYCY, którzy odnieśli zawodowy sukces zarówno na polskiej, jak i międzynarodowej arenie biznesu.

 

W CIĄGU JEDNEGO DNIA POSIĄDĄ PAŃSTWO PRAKTYCZNĄ WIEDZĘ W ZAKRESIE ZAKŁADANIA ORAZ EFEKTYWNEGO PROWADZENIA BIZNESU W DANEJ BRANŻY, UCZĄC SIĘ OD NAJLEPSZYCH!

ZYSKAJ CENNĄ WIEDZĘ OD KLUCZOWYCH GRACZY ORAZ EKSPERTÓW POLSKIEGO BIZNESU!

 

Jeśli od dłuższego czasu Twoim głównym zainteresowaniem jest rynek chiński i planujesz zająć się importem, zapraszamy do udziału w warsztatach.

Warsztaty odbędą się 17 maja 2014, w Warszawie!

 

Dzięki warsztatom uczestnik dowie się przede wszystkim czego NIE należy robić, aby uniknąć strat oraz co i dlaczego importować. Takiej wiedzy nie znajdziesz w książkach oraz internecie.

Do uczestnictwa w projekcie zapraszamy osoby, które zamierzają rozpocząć działalność importową lub już ją rozpoczęły lecz potrzebują rzetelnej wiedzy. Zapraszamy również wszystkich tych, którzy pełnią w firmach funkcję kupców.

 

Kluczowe elementy, które zostaną omówione podczas warsztatów:

 • Czym jest import, dlaczego się go podejmujemy?
 • Co warto importować w 2014 roku?
 • Wyszukiwanie odpowiednich dostawców
 • Weryfikacja dostawców i towarów
 • Kontrakty i płatności
 • Nadzór operacji importowej
 • Korespondencja z dostawcami
 • Kontrola jakości w trakcie procesu importowego
 • Dokumenty importowe
 • Organizacja transportu
 • Formy transportu
 • Odprawa celna
 • Aspekty prawne
 • Case Study

 

Trener:

LESZEK ŚLAZYK – Od 1994 roku zajmuję się organizacją produkcji oraz prowadzeniem importu towarów z Dalekiego Wschodu. Realizując zlecenia firm polskich i europejskich miał możliwość mieszkać i pracować w Chinach, co pozwoliło mi poczuć i poznać zarówno ten kraj jak i jego mieszkańców, wyrobić sobie swój własny, subiektywny pogląd na współczesne Państwo Środka i jego obywateli. Z połączenia doświadczeń zawodowych i osobistych zrodził się pomysł stworzenia portalu www.chiny24.com, pierwszego w Polsce serwisu internetowego poświęconego nie tylko problematyce importu z Chin, ale również Chinom samym w sobie, jako fenomenowi przełomu XX i XXI wieku we wszystkich wymiarach ludzkiej aktywności.

 

Najlepsi praktycy biznesu w Polsce. Efektywny start w wymarzonej branży!

 

Warsztaty organizowane są również we Wrocławiu dnia 31 maja 2014


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra