Porto Office A Sp. z o.o. logoTétris Poland logoNowy Styl Group logoForbo Flooring Systems Polska logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTorus logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoSpectra Development logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoKontor logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTERBIURO logoPodium Investment logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArchicom logoBusiness House logoARTSERVIS sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCity Space logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

B2B Targi Usług Outsourcingowych, Gdańsk 2014

Lista wydarzeń

Miasto : Gdańsk
Miejsce : Olivia Business Centre
Data : 15.05.2014
Godzina : 09:00 - 16:00
Status : zakończone
Pobierz Adobe Flash Player

B2B TARGI Usług Outsourcingowych

- 15go maja w Olivia Business Centre w Gdańsku spotka się branża outsourcingowa.

 

15 maja w Gdańsku odbędzie się drugie spotkanie z cyklu B2B TARGI Usług Outsourcingowych. Wydarzenie, które cyklicznie odbywa się w różnych miastach w Polsce, to połączenie targów usług outsourcingowych ze spotkaniem ekspertów z branży i warsztatami dla przedsiębiorców. Udział w uroczystym otwarciu wydarzenia zapowiedzieli między innymi Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk oraz Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz.

 

Aktualnie trwa konkurs Call for Papers, w którym eksperci zainteresowani wystąpieniem w części merytorycznej wydarzenia w formie prezentacji mogą zgłaszać propozycje tematów swoich wystąpień. Zgłoszenia można przesyłać do 11.04.2014.

Spotykamy się w Gdańsku, bo to jedna z najszybciej rozwijających się stref w sektorze BPO i R&D w Polsce. Warto korzystać z tego, że nasz kraj jest dziś jedną z najważniejszych lokalizacji outsourcingowych pod długofalowe projekty. Celem cyklu wydarzeń B2B TARGI Usług Outsourcingowych jest przybliżenie tej tematyki polskim przedsiębiorcom oraz udostępnienie im wiedzy, która z powodzeniem wykorzystywana jest od wielu lat na rynkach zagranicznych – mówi Violetta Kryszczuk, prezes zarządu Prospects Publisher.

 

Poprzednie i zarazem pierwsze spotkanie z cyklu B2B TARGI odbyło się w marcu w Wałbrzychu.

W spotkaniach B2B biorą udział:

  • przedsiębiorcy już korzystający z tego typu usług
  • ci, którzy nad delegacją części działalności swoich firm dopiero się zastanawiają.

 

W ramach części konferencyjnej odbywa się panel dyskusyjny, w którym liderzy rynku dzielą się swoim know-how oraz pokazują sprawdzone gotowe rozwiązania.

 

Wśród prelegentów, którzy potwierdzili swoją obecność podczas spotkania B2B TARGI Usług Outsourcingowych w Gdańsku są między innymi:

  • Maciej Grabski – współtwórca Wirtualnej Polski, Prezes Olivia Business Centre,
  • Paweł Orłowski - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju
  • Iwona Chojnowska-Haponik - Dyrektor Departamentu Inwestycji Zagranicznych PAIiIZ
  • Monika Nowecka, partner w firmie MAZARS.

 

Współorganizatorem spotkania B2B TARGI Usług Outsourcingowych w Gdańsku jest: Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna.

 

Więcej informacji o targach oraz rejestracja udziału w spotkaniach, dostępna jest na stronie: www.b2btargi.com.pl.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Conrad duży
mantra