Warsaw Build 2015

Miasto : Warszawa
Miejsce : Centrum EXPO XXI
Data : 16.09.2015 - 18.09.2015
Godzina : 09:00 - 17:00
Status : zakończone
Pobierz Adobe Flash Player

 

Warsaw Build 2015

 

Firma Lentwenc, należąca do ITE Group – międzynarodowego organizatora targów branżowych już po raz trzeci organizuje targi Warsaw Build, które odbędą się w dniach 16-18 września 2015 roku w Centrum EXPO XXI w Warszawie.

 

Warto przypomnieć, że druga edycja Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build, przebiegająca pod hasłem „Design – Architektura – Budownictwo” przyciągnęła 70 wystawców z 12 krajów, a także 2 tysiące odwiedzających, 54 dziennikarzy oraz kilka stacji telewizyjnych, zaś Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęło Stowarzyszenie Architektów Polskich.

 

Podczas Warsaw Build 2014 odbyła się Gala Liderów Rynku Stolarki, na której nagrodzone firmy, które w minionym roku odnotowały najwyższą sprzedaż produktów w poszczególnych kategoriach. Dużym powodzeniem cieszyły się eliminacje do VII Glazurniczych Mistrzostw Polski, w trakcie których odwiedzający mogli na żywo śledzić zmagania fachowców wykonujących prace glazurnicze. Spośród wielu innych atrakcji, warto wspomnieć o prelekcjach i wystąpieniach dedykowanych klientom indywidualnym, którzy odwiedzili EXPO XXI ostatniego dnia targów.

 

Organizując drugą edycję Warsaw Build, braliśmy pod uwagę wychodzący z kryzysu rynek budowlany oraz związane z tym procesem potrzeby profesjonalistów. Stałe uzupełnianie wiedzy i umiejętności jest nieodzowne w aktywnej działalności w branży mówi Anna Rabiej, manager targów. Dodatkowo, chcieliśmy dać możliwość uczestniczenia w targach również osobom planującym lub będącym w trakcie budowy lub aranżacji domu, potrzebującym fachowych porad oraz rozeznania na rynku materiałów budowlanych i wnętrzarskich – dodaje.

 

Rok 2015 dla rynku budowlanego zapowiada się optymistycznie. Prawdopodobnie będzie to czas wyjścia z kryzysu, z jakim w ostatnich latach zmagała się branża. Analitycy przewidują, że bardziej widoczne wzrosty zostaną zanotowane w latach 2016, 2017 i 2018, kiedy startujące obecnie inwestycje nabiorą rozpędu.

 

Wychodząc naprzeciw spodziewanym zmianom, organizatorzy targów Warsaw Build rozpoczęli przygotowania do ich kolejnej edycji.

 

Więcej informacji na stronie internetowej: http://warsawbuild.pl/.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz