24. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU

Lista wydarzeń

Miasto : Szczecin
Miejsce : hala Międzynarodowych Targów Szczecińskich
Data : 10.10.2015 - 11.10.2015
Godzina : 09:00 - 18:00
Status : zakończone
24. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU

24. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU

10-11 października 2015 r., Szczecin

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Targów WSZYSTKO DLA DOMU, które odbędą się w dniach 10-11 października w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich. Wydarzenie będzie świetną okazją do spotkań pomiędzy klientami, przedsiębiorcami i przedstawicielami firm z branży.

 

24. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz zajmą powierzchnię wystawienniczą o wielkości 5000 mkw. Swoje produkty i usługi zaprezentuje na niej blisko 100 firm branży wnętrzarskiej. Podczas 2 dni będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami i wzornictwem, inspirującymi rozwiązaniami aranżacyjnymi oraz nowatorskimi elementami wyposażenia wnętrz. Dodatkowo podczas wydarzenia można wziąć udział w pokazach oraz posłuchać porad specjalistów z zakresu designu, wyposażenia i aranżacji wnętrz.

 

Od 5 lat stałymi elementami Targów WSZYSTKO DLA DOMU są specjalnie przygotowane przestrzenie targowe – Strefa Designera i Strefa Wnętrz Komercyjnych.

 

Tegoroczna Strefa Designera będzie należeć do młodych szczecińskich projektantów, którzy zaprezentują w niej swoją kreatywną i oryginalną twórczość. Studenci oraz absolwenci kierunków projektowania mebli i wnętrz przedstawią swoje prace dyplomowe – nowatorskie i oryginalne meble, akcesoria, dekoracje oraz koncepcje aranżacji wnętrz. Targi będą kolejną szansą na to, by ich prace dotarły do szerszej publiczności – dystrybutorów, architektów i klientów indywidualnych.

 

Strefa Wnętrz Komercyjnych skupi się na wygodzie oraz ergonomii pracy w biurze, w którym Polacy spędzają coraz więcej czasu. Hasłem przewodnim strefy będzie Pracuj wygodnie. Odwiedzający dowiedzą się, jak dobrze zorganizować miejsce w przestrzeni biurowej i jak stworzyć efektywne miejsce odpoczynku dla swoich pracowników.

 

Dla wystawców przygotowano konkurs Wyróżniony Wyrób przyznający medale i wyróżnienia nowatorskim produktom lub usługom, które zostały zgłoszone przez firmy biorące udział w Targach. Komisja składająca się z przedstawicieli środowiska akademickiego i praktyków ocenia m.in. innowacyjność, myśl techniczną, użyteczność. Laureaci oprócz medalu zyskują prawo do posługiwania się znakiem konkursu w celach promocyjnych.

 

Każdego roku Targi cieszą się szczególnym zainteresowaniem wśród klientów indywidualnych, którzy chętnie odwiedzają wystawowe stoiska. Obecnie organizatorzy spodziewają się już blisko 7000 gości.

 

Wstęp na Targi jest bezpłatny.

 

Więcej informacji o targach na stronie: www.mts.pl.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz