Giant

Warszawa Business Run 2015

Miasto : Warszawa
Miejsce : plac Teatralny
Data : 06.09.2015
Godzina : 09:00 - 14:30
Status : zakończone
Warszawa Business Run 2015

Warszawa Business Run 2015

6 września, Warszawa

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji charytatywnego biegu firm Warszawa Business Run, który wystartuje 6 września o godz. 10:30 z placu Teatralnego w Warszawie. Zebrane środki zostaną przekazane podopiecznym Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty, opiekującej się osobami po amputacjach kończyn.

 

W biznesowej sztafecie udział mogą wziąć 5-osobowe drużyny. Ich zadaniem będzie pokonanie trasy biegnącej ulicami Traktu Królewskiego. Do przebiegnięcia jest w sumie 19 km, co daje 3,8 km na osobę.

 

Pierwszym beneficjentem drugiej edycji Warszawa Business Run jest 29-letni Patryk Marat, który w wyniku ciężkiego wypadku w pracy (przygniotła go łyżka koparki) stracił lewą nogę, zaś jego prawa noga została poważnie uszkodzona. Mimo ogromnej tragedii Patryk nie poddaje się. Cudem wywalczył życie, a teraz chce powrócić do pełnej aktywności i samodzielności, do czego jest mu potrzebna bezpieczna i komfortowa proteza nogi. Każdy, kto weźmie udział w biegu, pomoże mu w jej zdobyciu.

 

Patryk Marat - jeden z beneficjentów Warszawa Business Run

 

W Warszawa Business Run najważniejszy jest cel - pomoc tym, którzy ponownie chcą stanąć na dwóch nogach – wyjaśnia Agnieszka Pleti, prezes fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. – Niewielki dystans, który mają do pokonania uczestnicy, ma być dla nich zachętą, aby wziąć udział w biegu. Dodatkowym czynnikiem motywacyjnym jest wyjątkowa atmosfera panująca podczas całej imprezy. Duch rywalizacji jest istotny, ale przede wszystkim spotykamy się, aby pomagać i dobrze się bawić. Dwie nogi wystarczą, aby pomóc, ale także zrobić coś ważnego dla siebie. Udział w Warszawa Business Run daje niesamowitą siłę i energię!

 

Program ramowy Warszawa Business Run 6.09.2015:

 • 9:00 Powitanie biegaczy i podanie informacji o biegu
 • 9:20 Zagrzewanie do biegu
 • 9:40 ODPRAWA KAPITANÓW
 • 9:50 Rozgrzewka z Ewą Chodakowską
 • 10:05 Przedstawienie beneficjentów 2015
 • 10:10 Oficjalne otwarcie Warszawa Business Run 2015
 • 10:30 START PIERWSZYCH SZTAFET
 • 11:00 Rozmowa z beneficjentem Warszawa Business Run 2015
 • 13:00 Ceremonia ogłoszenia wyników i wręczenia nagród
 • 13:30 Koncert
 • 14:30 Zamknięcie Warszawa Business Run 2015

 

W ubiegłym roku, dzięki Warszawa Business Run protezy otrzymało czworo podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. Już dziś zachęcamy do rejestrowania 5-osobowych drużyn firmowych na stronie www.warszawabusinessrun.pl.

 

Sponsorzy Warszawa Business Run: Baker McKenzie, CBRE, Goldman Sachs, Marriott, PGE, Warszawscy Dealerzy VW, The Park Warsaw, Warsaw Trade Tower.

Organizatorzy Warszawa Business Run: Accenture, AIG Lincoln, BNP Paribas, Goldman Sachs, Hays Poland, HP, Marriott, MSLGROUP.

Partnerzy medialni Warszawa Business Run: Bieganie, BRIEF, Czas na bieganie, E-biurowce.pl, Facility Manager, Harvard Business Review, MICE Poland, Outsourcing&More, Poland Today, Tak dla zdrowia, Warsaw Business Journal.

 

Koszulki na Poland Business Run zaprojektowała Gosia Baczyńska

 

Warszawa Business Run jest częścią większego przedsięwzięcia – Poland Business Run. W zeszłym roku, w 5 miastach Polski: Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Łodzi i Warszawie startowało prawie 10 000 osób. Dzięki nim pomoc otrzymało 18 podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. Łącznie zakupiono dla nich 24 protezy.

 

Tych, którzy 6 września o godz. 10:30 nie będą mogli pojawić się na placu Teatralnym w Warszawie, zachęcamy do udziału w którejś ze sztafet organizowanych w innych miastach Polski. Szczegóły dotyczące wszystkich biegów dostępne są na stronie internetowej: polandbusinessrun.pl.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz