Kinnarps 01.06-30.06

Targi Sztuki, Designu i Idei

Lista wydarzeń

Miasto : Gdańsk
Miejsce : Hala nr 5 przy ul. L. Droszyńskiego
Data : 19.09.2015 - 20.09.2015
Godzina : 10:00 - 16:00
Status : zakończone
Targi Sztuki, Designu i Idei

Targi Sztuki, Designu i Idei

19-20 września, Gdańsk

 

W dniach od 19 do 20 września na terenie hali nr 5 przy ul. Droszyńskiego w Gdańsku (dawny teren MTG, a obecnie miejsce, w którym powstaje osiedle IDEA), deweloper Euro Styl wspólnie z Akademią Sztuk Pięknych w Gdańsku, Dziennikiem Bałtyckim i Międzynarodowymi Targami Gdańskimi organizuje Targi Sztuki, Designu i Idei.

 

Wydarzenie będzie pierwszą, zorganizowaną na tak szeroką skalę imprezą w Trójmieście, poświęconą sztuce. Podczas targów będzie można nie tylko obejrzeć prace artystów, zajmujących się na co dzień sztukami pięknymi, ale także zapoznać się z wytworami pracowni specjalizujących się w designie. Co ważne, możliwy będzie również zakup prac wystawców. W ramach imprezy organizatorzy przewidzieli również interesujące warsztaty i wykłady.

 

Szczegółowy program Targów poznamy na początku września, zaś do 31 sierpnia trwają zgłoszenia wystawców. Chęć uczestnictwa w targach można przesłać tradycyjnie na adres Akademii Sztuk Pięknych lub mailowo: zgloszenia@targi-sztuki.pl. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej gdańskiej ASP oraz firmy Euro Styl (pobierz formularz zgłoszeniowy). W pierwszym tygodniu września odbędzie się kwalifikacja prac, o której wynikach komisja kwalifikacyjna poinformuje do dnia 8 września. Wszelkich informacji na temat procesu kwalifikacji prac udzieli p. Anna Tanaev z Biura Promocji ASP (tel. 58 301 28 01 w. 32, anna.tanaev@asp.gda.pl).

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w targach, tym bardziej, że jest on bezpłatny zarówno dla wystawców, jak i dla odwiedzających. Więcej informacji: www.eurostyl.com.pl.


0.0
Napisz pierwszy komentarz