Przedsiębiorstwo Budowlane START logoPodium Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCity Space logoForbo Flooring Systems Polska logoHAVRE Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKontor logoOlivia Business Centre logoVantage Development S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArchicom logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTorus logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoBusiness House logoARTSERVIS sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logoTétris Poland logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Przyszłość należy do zielonych technologii

Lista wydarzeń

Miasto : Warszawa
Miejsce : Biblioteka Uniwersytecka
Data : 28.11.2011 - 01.01.2008
Godzina : 08:00 - 00:00
Status : zakończone
28 listopada w Warszawie odbędzie się druga konferencja w ramach cyklu Innovative Poland.

28 listopada w Bibliotece Uniwersyteckiej przy ul. Dobrej w Warszawie odbędzie się druga konferencja w ramach organizowanego przez Warsaw Voice cyklu Innovative Poland. Tegoroczna edycja zatytułowana jest „Przyszłość należy do zielonych technologii”.

Konferencja ma na celu upowszechnianie wiedzy dotyczącej certyfikacji wnętrz, badań dotyczących jakości środowiska pracy oraz zapoznanie wykonawców, projektantów i decydentów z nowymi zielonymi produktami i technologiami. Uczestnicy wspólnie z uznanymi specjalistami i zaproszonymi gośćmi zastanowią się czy firmom opłaca się być dzisiaj ekowiarygodnymi.

Konferencja kierowana jest do osób i firm zainteresowanych wprowadzaniem ekologicznych innowacji na polski rynek nieruchomości biurowych i komercyjnych. Wśród jej uczestników znajdą się m.in.
- architekci,
- deweloperzy,
- inwestorzy,
- szefowie spółek giełdowych,
- właściciele firm,
- przedstawiciele branż zainteresowanych certyfikacją,
- przedstawiciele sektora IT,
- bankowcy i finansiści,
- przedstawiciele rządu i samorządów.

W programie konferencji znajdą się zagadnienia:

  • certyfikowanie wnętrz (parametry konieczne do uzyskania certyfikatu, przykłady realizacji w Polsce),
  • koszty certyfikacji zielonego biura,
  • jakość środowiska pracy w Polsce i na świecie (raport, badania, prezentacja innowacyjnych rozwiązań i technologii),
  • wpływ nowych ergonomicznych i ekologicznych rozwiązań na poprawę jakości środowiska pracy,
  • ekowiarygodność firmy – moda czy konieczność (energooszczędne programy i rozwiązania, zielone produkty w ofercie, programy zielonych zakupów, itp.).

0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra