Aluprof S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoCity Space logoPodium Investment logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArchicom logoINTERBIURO logoHAVRE Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFYI Commercial Consulting logoKontor logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoARTSERVIS sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoINTER-BUD logoSpectra Development logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTétris Poland logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoTorus logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

CEE Investment & Green Building Awards 2015

Lista wydarzeń

Miasto : Warszawa
Miejsce : Hotel Intercontinental
Data : 29.10.2015
Godzina : 09:00 - 17:00
Status : zakończone
CEE Investment & Green Building Awards 2015

29 października 2015 r. – Hotel Intercontinental – WarszawaCoroczne wydarzenie CEE Investment Green Building Awards & Gala jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych wydarzeń na rynku nieruchomości w Europie Środkowej i Wschodniej, które poświęcone zostało tematyce rozwijających się inwestycji i możliwości zrównoważonego rozwoju w regionie. W tegorocznej edycji udział weźmie ponad 300 uczestników będących liderami branży działających na terenie krajów CEE.

 

Europa Środkowa i Wschodnia w dalszym ciągu pozostaje atrakcyjnym miejscem dla inwestorów wspierających ideę zrównoważonego budownictwa z całego świata, w tym także dla przedsiębiorców z USA lub Azji. Nagroda CEE Investment & Green Building Awards przyznawana przez EuropaProperty jest jedyną ceremonią wręczenia nagród przyznawaną za szczególne osiągnięcia sektora inwestycyjnego w regionie CEE. Nagrody zostaną wręczone zarówno firmom, jak i osobom prywatnym, które wykazały się najlepszymi wynikami w zakresie zrealizowanych inwestycji w minionym roku. Ponadto nagrodzeni zostaną deweloperzy, firmy działające na rynku nieruchomości, miasta i najemcy z regionu CEE. W tym roku nominacje zgłoszone do konkursu będą oceniane przez jury Academy of Jury Members, w skład którego wchodzą najważniejsi przedstawiciele branży.        

 

Gala rozdania nagród poprzedzona będzie jednodniową konferencją, na której odbędą się panele dyskusyjne oraz prezentacje z udziałem najbardziej aktywnych inwestorów, bankierów oraz najemców z sektora biurowego, przemysłowego oraz handlowego. Wydarzenie zgromadzi wszystkich kluczowych graczy z rynku nieruchomości.

 

Nominacje do 5 nagrody CEE Investment & Green Building Awards wciąż trwają. Jeżeli chcesz wziąć udział w wydarzeniu i zgłosić swoją firmę, możesz to zrobić już teraz za pośrednictwem strony: www.ceeinvestmentawards.com.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra