INTER-MAR Stanisław Marzec logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoSpectra Development logoForbo Flooring Systems Polska logoNowy Styl Group logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPodium Investment logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoHAVRE Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoUNIMOR Development S.A. logoArchicom logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTétris Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoKontor logoTorus logoBusiness House logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

7. doroczne CEE Investment and Green Building Awards

Miasto : Warszawa
Miejsce : Hotel Intercontinental
Data : 26.10.2017
Godzina : 18:30 - 23:50
Status : zakończone
7. doroczne CEE Investment and Green Building Awards
Zapraszamy na jedno z najważniejszych wydarzeń w branży w regionie Europy Środkowo-Wschodniej!

Europa Środkowo-Wschodnia pozostaje zrównoważonym miejscem przeznaczenia na inwestycje w nieruchomości, rozwijającą się gospodarką i niskimi cenami lokalowymi, które przyciągają nabywców, z których wiele to nowi inwestorzy z USA, Azji i innych części świata.

Nagrody EuropaProperty w dziedzinie inwestycji i nagród ekologicznych to jedyna ceremonia wręczenia nagród, która uznaje i honoruje doskonałość w sektorze inwestycyjnym w regionie CEE. Zostaną one wręczone firmom i osobom, które wykazały najlepsze wyniki, dokonały najlepszych transakcji inwestycyjnych oraz przedstawiały wzrost i rozwój w ciągu ostatniego roku.

Uroczystość uznawana jest za jedno z najważniejszych wydarzeń w branży w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

Tegoroczna uroczystość odbędzie się 26 października w Hotelu Intercontinental w Warszawie. Tego dnia spotka się ponad 400 liderów działających w regionie CEE.

Więcej informacji na stronie http://www.ceeinvestmentawards.com/

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra