Proton Office

10th CEE Retail Awards

Miasto : Warszawa
Miejsce : Intercontinental Hotel
Data : 08.02.2018
Godzina : 15:00 - 22:00
Status : zakończone
10th CEE Retail Awards
Już wkrótce Gala EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards. Jest to impreza, która prezentuje osiągnięcia firm, sprzedawców detalicznych, profesjonalistów oraz najważniejsze projekty z region 2017 roku.

W imprezie wezmą udział czołowe firm oraz profesjonaliści z branży. Gala poprzedzona porannym Forum odbędzie się 8 lutego 2018 roku w Hotelu Intercontinental w Warszawie. EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards to jedno z najbardziej szanowanych i prestiżowych wyróżnień. W tym roku obchodzi ono 10-lecie.

Wśród nominowanych jest wielu sprzedawców, co podkreśla siłę sektora handlu detalicznego w regionie. Nagrody "Retailer of the Year" zostaną przyznane detalistom działającym w całym regionie w oparciu o ich innowacyjność rynkową, ekspansję, wkład w rynek, udział w rynku, koncepcję i projekt oraz sukces komercyjny. W tym roku lista projektów detalicznych i formatów z całego regionu znalazła się na liście konkurującej o nagrody "Retail Project of the Year" w czterech różnych kategoriach rozwoju. Wszystkie wybrane projekty prezentują innowacyjne koncepcje, w tym łączność, projektowanie, architekturę i zrównoważony rozwój, a także oferują wciągające wrażenia klientów w ich centrum.

Nagrody "Company of the Year" zostaną wręczone wiodącemu deweloperowi, inwestorowi, bankowi, firmie doradczej / wynajmującej, firmie zajmującej się zarządzaniem aktywami, profesjonalnym usługodawcom, kancelarii prawnej, zarządcom nieruchomościami, firmie architektonicznej oraz doradcy podatkowym i finansowym w Europie Środkowej i Wschodniej dla działań i osiągnięć w 2017 roku. Firmy ocenia się na podstawie ich ogólnego wkładu rynkowego, jakości obsługi klienta, innowacji rynkowych, sukcesu komercyjnego czy przywództwa. Nagrody zostaną również przyznane w kategoriach “Overall Retailer of the Year" oraz "Overall Professional of the Year."

Laureaci nagród zostaną wybrani w wieczór poprzedzający Galę wręczenia nagród przez grupę aktywnych profesjonalistów w branży nieruchomości komercyjnych z ogromnym doświadczeniem rynkowym, którzy zgromadzili się, by stworzyć akademię jurorów.

Ponadto, aby uzupełnić 10. edycję corocznej gali CEE Retail Real Estate Awards, EuropaProperty organizuje serię paneli dyskusyjnych, które zapewnią bieżącą analizę rynków rozwijających się w regionie z punktu widzenia detalistów, którzy chcą wejść lub rozszerzyć działalność w Europie Środkowej i Wschodniej.

Oprócz możliwości spotkania się i nawiązania kontaktów z wiodącymi graczami na rynku, panele dyskusyjne szczegółowo przeanalizują rynki nieruchomości handlowych i inwestycyjnych w Polsce, Czechach, na Węgrzech, Słowacji, Ukrainie i krajach Bałtyckich. Harmonogram obejmuje poranną i popołudniową przerwę na kawę i lunch.

Podobnie jak w przypadku wszystkich wydarzeń EuropaProperty, 10. doroczne CEE Retail Real Estate Awards i Retail Forum szczyci się niezrównanym formatem, który łączy najlepszych profesjonalistów sprzyjając możliwości spotkania się i nawiązania kontaktów z wiodącymi graczami na rynku.

 

Więcej informacji na temat nominacji i możliwości zakupu biletów na stronie - http://www.retailawards.eu/

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz