Giant

Utrzymanie techniczne i poprawa bezpieczeństwa w obiektach produkcyjnych i logistycznych

Lista wydarzeń

Miasto : Kraków
Miejsce : Małopolski Park Technologii Informacyjnych
Data : 10.05.2016
Godzina : 09:30 - 16:30
Status : zakończone
Utrzymanie techniczne i poprawa bezpieczeństwa w obiektach produkcyjnych i logistycznych
10 maja 2016 r., Kraków, Małopolski Park Technologii Informacyjnych

Firma Velis oraz Krakowska Specjalna Strefa Ekonomiczna zapraszają na konferencję „Utrzymanie techniczne i poprawa bezpieczeństwa w obiektach produkcyjnych i logistycznych”.

Celem konferencji jest omówienie dostępnych na rynku rozwiązań teleinformatycznych, poprawiających bezpieczeństwo i wspierających utrzymanie techniczne nieruchomości logistycznych oraz produkcyjnych. Kluczowym aspektem wydarzenia jest przekazanie uczestnikom doświadczenia w realizacji projektów skierowanych na poprawę bezpieczeństwa, zwiększenie efektywności procesów poprzez automatyzację czy też obniżenie kosztów. Podczas wydarzenia zostaną omówione studia przypadków przy współudziale firm, które zdecydowały się na wdrożenie zaawansowanego i innowacyjnego oprogramowania. Uczestnicy oprócz wiedzy teoretycznej, zdobędą również umiejętności praktyczne – podczas warsztatów, które odbędą się między częściami wykładowymi.

Podczas konferencji zostaną omówione następujące tematy:

  • Automatyzacja oraz obniżenie kosztów w ramach procesów bezpieczeństwa wejść/wyjść/obsługi gości
  • Usługi utrzymania technicznego, sprzątania oraz ochrony, czyli jak umiejętnie zaprojektować działania oraz współdziałania tego typu usług, aby  zachować idealne proporcje – wysoka jakość przy utrzymaniu niskich kosztów
  • W jaki sposób zmieniają się systemy informatyczne pod kątem wszechobecnej mobilności? Czy są gotowe do mobilności w obsłudze obiektów produkcyjnych oraz logistycznych? Analiza studium przypadku
  • Kiedy monitoring wizyjny zawodzi, czyli jak zminimalizować ryzyko i zwiększyć bezpieczeństwo dzięki technologii 4k w centrach logistycznych oraz zakładach produkcyjnych
  • Analiza skuteczności obecnych systemów bezpieczeństwa. Jak je optymalizować pod kątem indywidualnych potrzeb?
  • Wiedza praktyczna – jak skutecznie opracować standardy wdrożenia systemów IP?
  • Swoje prelekcje wygłoszą m.in.: Arkadiusz Szczur – Kierownik Bezpieczeństwa w FM Logistics, Wojciech Ciołek – Dyrektor Biura Obsługi Klientów Sieciowych i Kluczowych w Impel oraz Adam Penkala – Wiceprezes Zarządu Velis.

Udział w konferencji jest bezpłatny!  Ilość miejsc jest ograniczona.

Rejestracja: velisit.com/konferencja

Konferencja odbędzie się w Małopolskim Parku Technologii Informacyjnych w Krakowie, jednym z najnowocześniejszych obiektów technologicznych w Polsce. Miejsce wyposażone jest w innowacyjne technologie i infrastrukturę. W obiekcie znajdują się laboratoria multimedialne, sale kinowe, interaktywny showroom oraz profesjonalne data center. Dopełnieniem postindustrialnego stylu są tysiące świateł w lobby, imitujące drogę mleczną. 

Organizatorem konferencji jest firma Velis, która od 8 lat specjalizuje się w rozwiązaniach z obszaru oprogramowania oraz instalacji bezpieczeństwa dla branży logistycznej oraz produkcyjnej. Spółka realizuje projekty w 12 krajach świata, a własne systemy informatyczne zbudowała już w kilkunastu językach, m.in. chińskim i japońskim. Partnerami wydarzenia są: Sony, Impel oraz Kontakt.io. 

 

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz