Agrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoSpectra Development logoFYI Commercial Consulting logoForbo Flooring Systems Polska logoOlivia Business Centre logoPodium Investment logoPorto Office A Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoArchicom logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTétris Poland logoINTERBIURO logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoTorus logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBusiness House logoVantage Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAluprof S.A. logoINTER-BUD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKontor logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Real Estate Case Day 2016

Lista wydarzeń

Miasto : Warszawa
Miejsce : Szkoła Główna Handlowa
Data : 25.04.2016
Godzina : 09:00 - 17:00
Status : zakończone
Real Estate Case Day 2016

Już 25 kwietnia w Szkole Głównej Handlowej odbędzie się projekt studencki Real Estate Case Day, na którym specjaliści z międzynarodowych firm branży nieruchomości, takich jak JLL czy CBRE, sprawdzą umiejętności analitycznego myślenia studentów w zakresie inwestowania i rynku nieruchomości.

 

Real Estate Case Day to jeden dzień warsztatów podczas którego uczestnicy rozwiązują case studies dotyczące rynku nieruchomości. Projekt ma za zadanie przekazać praktyczną wiedzę od specjalistów z branży. Studenci mają możliwość uczestniczyć w rozwiązywaniu case'ów na podstawie problemów, z którymi na co dzień spotykają się nasi prelegenci. W tej edycji tematyka konferencji będzie związana z rynkami magazynowym i biurowym. Jest to najbardziej praktyczny projekt Studenckiego Koła Naukowego Inwestycji i Nieruchomości, które jest organizatorem wydarzenia.

 

By zdobyć więcej informacji odwiedź stronę SKN Inwestycji i Nieruchomości
www.skniin.pl

oraz śledź nas na fanpage’u
www.facebook.com/skniin?fref=ts

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Conrad duży
mantra