Kinnarps 01.06-30.06

Real Estate Conference 2017

Miasto : Warszawa
Miejsce : Budynek C Szkoły Głównej Handlowej przy al. Niepodległości 128
Data : 11.12.2017 - 13.12.2017
Godzina : 11:00 - 19:00
Status : zakończone
Real Estate Conference 2017
Jakie znaczenie mają inwestycje w nieruchomościach? Jak zaprojektować i zarządzać nowoczesną przestrzenią biurową?

Dzięki SKN Inwestycji i Nieruchomości, jedynej organizacji naukowej w Szkole Głównej Handlowej związanej z tematyką nieruchomości, mamy szansę odpowiedzieć na wszystkie pytania. Zapraszamy na sztandarową konferencję naszej organizacji – REC (Real Estate Conference), podczas której omawiane są najciekawsze aspekty branży nieruchomości.

Konferencja odbywa się w dniach 11-13 grudnia 2017 r. W dniu 11 grudnia będą prowadzone warsztaty w budynku C Szkoły Głównej Handlowej przy al. Niepodległości 128. Drugiego dnia wydarzenia, tj. 12 grudnia, studenci którzy przybędą z miast z całej Polski, będą mieli okazję odwiedzić Warsaw Spire, jak również siedzibę Cushman&Wakefield oraz CBRE. W dniu 13 grudnia odbędą się warsztaty w Skanskiej oraz Newmark Knight Frank.

Jest to już IX edycja projektu, będzie podzielona na trzy bloki tematyczne: Digital Innovations in Real Estate, Work Place oraz Innovations in Portfolio Management Services.

Swój udział potwierdzili: Newmark Knight Frank, Colliers, JLL, HB Reavis, Apleona HSG, Cushman&Wakefield, CBRE oraz Skanska Property.

Projekt skierowany jest w szczególności do studentów studiów licencjackich i magisterskich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studentów z innych uczelni.
Konferencja będzie miała otwartą formę, jej uczestnikiem może być każdy, kto interesuje się szeroko pojętą tematyką nieruchomości – bez względu na wiedzę i umiejętności.

Podczas konferencji każdy uczestnik znajdzie dla siebie prelekcję lub warsztat zgodny z jego zainteresowaniom oraz będzie miał możliwość pogłębienia swojej wiedzy na temat różnych aspektów funkcjonowania rynku nieruchomości.

Obserwujcie również nasz fanpage na Facebooku na którym wkrótce pojawi się więcej szczegółowych informacji o Real Estate Conference: https://www.facebook.com/RealEstateConference/?fref=ts


Nie może Was tam zabraknąć!

Rejestracja online na wydarzenie ruszyła!

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz