Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPodium Investment logoAluprof S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArchicom logoINTER-BUD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCity Space logoForbo Flooring Systems Polska logoHAVRE Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoBusiness House logoOlivia Business Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoSpectra Development logoUNIMOR Development S.A. logoTétris Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

IX edycja konferencji Infrastruktura Polska & Budownictwo

|
Miasto : Warszawa
Miejsce : The Westin Warsaw Hotel
Data : 08.02.2018
Godzina : 09:30 - 20:00
Status : zakończone
IX edycja konferencji Infrastruktura Polska & Budownictwo
Najważniejsze spotkanie przedstawicieli sektora infrastruktury i budownictwa już w lutym 2018 roku!

Kolejna edycja konferencji Infrastruktura Polska & Budownictwo, organizowana przez Executive Club, odbędzie się 8 lutego 2018 w hotelu The Westin w Warszawie. To najbardziej prestiżowe spotkanie liderów infrastruktury o wyjątkowej renomie na rynku, która  co roku zrzesza grono reprezentantów największych firm, najwybitniejszych przedstawicieli sektora z Polski i zagranicy.

W tym roku konferencja skupi się na zagadnieniach dotyczących postępu technologicznego i innowacji produktowych, które coraz prężniej wkraczają na rynek. Zwrócimy uwagę na tendencję wzrostową w budownictwie, która stanowi wyzwanie dla inwestorów i firm wykonawczych. Dyskutanci podejmą tematy transportu publicznego, biorąc pod uwagę potrzeby wdrażania rozwiązań w duchu zrównoważonego rozwoju. Opowiedzą ze swojej perspektywy o realiach rynkowych po zmniejszeniu współfinansowania inwestycji infrastrukturalnych z funduszy europejskich.

Tradycyjnie w trakcie konferencji zostanie dokonane podsumowanie minionego roku w infrastrukturze, w tym efekty współpracy sektora publicznego i prywatnego.

Wybrani goście zakończonych edycji:

  • Ulrich Paetzold – Dyrektor Generalny Europejskiej Federacji Przemysłu Budowlanego (FIEC)
  • Włodzimierz Szymczak - b. Prezydent Europejskiej Rady Inżynierów Budownictwa (ECCE)
  • Jerzy Szmit - Wiceminister Infrastruktury i Budownictwa
  • Jerzy Lejk - Prezes Zarządu Metra Warszawskiego
  • Michał Olszewski- Zastępca prezydenta m. st. Warszawy
  • Bogdan Rzońca- Zastępca Przewodniczącego Sejmowej Komisji Infrastruktury
  • Geoff Haley - Założyciel International Project Finance Association.
  • Libor Lochman - Dyrektor Zarządzający Wspólnotą Kolei Europejskich oraz Zarządców Infrastruktury Kolejowej (CER), który i w tym roku dołączy do grona Gości Specjalnych konferencji, pochylając się nad zagrożeniami i perspektywami dotyczącymi rozwoju kolei.

Zwieńczeniem konferencji będzie uroczysta gala wręczenia ,,Diamentów Infrastruktury i Budownictwa”. Już po raz trzeci przyznane zostaną nagrody za szczególne osiągnięcia w branży dla spółek na rynku polskim. Grono autorytetów sektora skupione w Kapitule Konkursowej wyłoni laureatów i wyróżni podmioty, które poprzez swoją strategię okazali się liderami w danej kategorii.

 

REJESTRACJA NA WYDARZENIE JUŻ OTWARTA! Więcej szczegółów na stronie internetowej organizatora www.executive-club.com.pl

 


Kontakt dla mediów:

Magdalena Malinowska

Manager ds. komunikacji

tel. kom. 516 188 118

e-mail: magdalenamalinowska@executive-club.com.pl

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra