Art-Deweloper Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOlivia Business Centre logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTorus logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoPorto Office A Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoTétris Poland logoBusiness House logoKart Sp. z o.o. logoSpectra Development logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoRIS Kotes logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoNowy Styl Group logoCOTEX Office Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Sztuka Sprzedaży

Miasto : Warszawa
Miejsce : Golden Floor Tower ul. Chłodna
Data : 17.04.2018
Godzina : 08:30 - 16:00
Status : zakończone
Sztuka Sprzedaży
Jak sprzedawać więcej, efektywniej i czerpać z tego satysfakcję? Motywacja to podstawa, dlatego bądź świadomy, że jesteś dobry w tym co robisz!

Poznaj techniki, które sprzedają.

Umiejętność sprzedaży to fundament każdego przedsiębiorstwa. Dowiedz się, jak zdobyć zaufanie Klienta, a tym samym pokonaj jego obiekcje oraz poprowadź sprzedaż tak, by zakończyła się sukcesem.

 

KOSZT UDZIAŁU: 390 ZŁ

PRZY ZGŁOSZENIU 2 OSÓB Z TEJ SAMEJ FIRMY: 690 ZŁ!

Konferencja SZTUKA SPRZEDAŻY dedykowana jest w szczególności osobom zarządzającym w firmie, Dyrektorom/Kierownikom/ Specjalistom ds. sprzedaży bezpośredniej i pośredniej, Key Accountom oraz osobom, które współpracują z Klientami, a także wszystkim, którym brakuje motywacji do działania lub chcą ją zwiększyć.

 

W PROGRAMIE:

  • PIOTR BUCKI – Porzuć kij i marchewkę. Naukowe sekrety motywacji
  • DAWID ŚWISTEK: Czy perswazja jeszcze działa? Poznaj nowoczesne techniki wywierania wpływu.
  • dr AGNIESZKA GROSTAL: Jak planować swoje wysiłki sprzedażowe, aby generować odpowiednią wartość na relacjach z klientami?
  • KAROL BARTKOWSKI – Chcesz sprzedawać dużo więcej? Wyeliminuj SamoUtrudnianie KAROL FROŃ: Dlaczego najlepsi handlowcy są najlepsi?
  • MAGDALENA BUDNA-PTASZEK – Inteligentnie o emocjach, czyli siła EQ w osiąganiu sukcesu w sprzedaży.
  • ŁUKASZ BIELIŃSKI – Jak radzić sobie z negatywnym nastawieniem klienta i zbudować relację sprzedażową opartą na zaufaniu?

 

SZCZEGÓŁOWY OPIS WYDARZENIA JEST NA STRONIE: http://floweffect.pl/sztukasprzedazy/

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ POPRZEZ FORMULARZ: http://floweffect.pl/formularz-rejestracji/

 


Aleksandra Doda

PR & Conference Manager

www.floweffect.pl

https://www.facebook.com/FloweffectMeetings/

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra