PGE Narodowy

10. edycja Real Estate Conference

|
Miasto : Warszawa
Miejsce : Szkoła Główna Handlowa
Data : 12.12.2018 - 13.12.2018
Godzina : 11:00 - 18:30
Status : zakończone
10. edycja Real Estate Conference
Studenckie Koło Naukowe Inwestycji i Nieruchomości działające przy Szkole Głównej Handlowej ma zaszczyt zaprosić zainteresowanych rynkiem nieruchomości na największą konferencję w tej dziedzinie organizowaną przez studentów.

Będzie to jubileuszowa 10. edycja Real Estate Conference, której tegoroczny motyw pozwoli spojrzeć w przyszłość poprzez obserwację kierunku rozwoju tej dotyczącej wszystkich na co dzień branży.


12 grudnia na Głównej Auli SGH będzie można spotkać najlepszych specjalistów zajmujących się rynkiem nieruchomości komercyjnych reprezentujących najbardziej prestiżowych graczy: CBRE, Globalworth, Unibail-Rodamco-Westfield, Cushman&Wakefield czy Atrium.

13 grudnia uczestnicy konferencji będą mieli zaś okazję wziąć udział w warsztatach przygotowanych przez partnerów konferencji. Niektóre z nich odbędą się w siedzibach firm partnerskich, co da studentom możliwość zwiedzenia miejsc, w których mogą w przyszłości realizować swoje ambicje związane z pracą. Warsztaty pozwolą sprawdzić umiejętności uczestników w praktycznych case’ach przygotowanych specjalnie na tę okazję.


Podczas konferencji eksperci odpowiedzą na pytania, co czeka rynek nieruchomości w przyszłości, jak będą wyglądać biura, jakie zastosowanie mają w nich blockchain oraz PropTech, czy przestrzenie coworkingowe zdetronizują przestrzeń biurową oraz jak e-commerce wpływa na branżę. Będzie to również okazja do wymiany spostrzeżeń z innymi uczestnikami.


Projekt jest skierowany do studentów oraz osób rozpoczynających działalność w branży nieruchomości. To świetna okazja, aby zacząć interesować się lub rozwinąć wiedzę w tej dziedzinie.


Szczegółowe informacje o dokładnym czasie i miejscu wydarzenia znajdują się na stronie wydarzenia na portalu Facebook:

Real Estate Conference 2018

Studenckie Koło Naukowe Inwestycji i Nieruchomości 


0.0
Napisz pierwszy komentarz