Giant

Interbiuro zaprasza na film "Winni"

|
Miasto : Warszawa
Miejsce : Kino Muranów
Data : 29.11.2018
Godzina : 20:00 - 22:00
Status : zakończone
Interbiuro zaprasza na film "Winni"
plakat filmu "Winni"
"Winni" 2018
Firma Interbiuro zaprasza na specjalny pokaz thrillera „Winni”. Film będzie można obejrzeć już 29 listopada w kinie Muranów.

Film "Winni" jest thrillerem, który opowiada historię dyspozytora linii 112. Film został duńskim kandydatem do Oscara, okrzyknięto go także rewelacją festiwali w Sundance i Rotterdamie.

"Winni" przedstawia historię Asgera (w tej roli Jakob Cedergren), policjanta, który został zawieszony na czas swojego procesu. Odbywał on rutynowy wieczór na linii 112, gdzie jego zmartwieniami byli pijani imprezowicze, blokujący numer żartownisie czy zmartwieni ludzie zgłaszający drobne kradzieże. Pod koniec zmiany mężczyzna otrzyma jednak telefon od przerażonej młodej kobiety, która została uprowadzona, a samochód porywaczy zmierzać będzie w nieznanym kierunku. Polegając na swoim doświadczeniu i intuicji, mężczyzna będzie próbował pomóc kobiecie, do dyspozycji mając jedynie telefon.

Wbijający przez 85 minut w fotel thriller psychologiczny będzie można obejrzeć 29 listopada w kinie Muranów. Na ekranie pojawią się m.in. Jakob Cedergren, Jessica Dinnage czy Omar Shargawi.

Partnerami seansu są firmy: Espes - Biurowe ścianki działowe, Witkowski - Ściany Przeciwpożarowe, Europtima i Forbo Flooring System. Film zapowie krytyk filmowy i publicysta Tomasz Raczek.

 


0.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz