UNIMOR Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-BUD logoCOTEX Office Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoPodium Investment logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSpectra Development logoVantage Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoNowy Styl Group logoArchicom logoBusiness House logoCity Space logoHAVRE Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKontor logoINTERBIURO logoOlivia Business Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTétris Poland logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTorus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAluprof S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Podziel się swoim zdaniem na temat budownictwa zrównoważonego

Construction Marketing Group zachęca do wzięcia udziału w badaniu sytuacji zrównoważonego budownictwa w Polsce.

Badanie zorganizowane przez Construction Marketing Group (CMG) dotyczy nieruchomości komercyjnych ze wskazaniem na obiekty biurowe i jest adresowane do deweloperów, inwestorów oraz najemców tego segmentu w Polsce. Pomysłodawcą projektu jest CMG wraz z Partnerami Strategicznymi - Buro Happold, Philips Lighting oraz Colliers International – i grupą firm reprezentujących sektor nieruchomości w Polsce. Partnerem merytorycznym badania jest PwC.

Ankieta jest anonimowa, co oznacza, że zgromadzone dane nie zostaną udostępnione żadnej trzeciej osobie ani firmie. Na wypełnienie kwestionariusza należy poświęcić około 15 minut.

Badanie jest pierwszym tego typu w Polsce przeprowadzanym na dużą skalę. Celem projektu jest poznanie, co podmioty z rynku nieruchomości komercyjnych, w szczególności rynku biurowego, rozumieją pod pojęciem „zielony” lub „zrównoważony” budynek.

Pierwszy etap projektu polega na badaniu postrzegania wartości zrównoważonych obiektów (biurowców) wśród respondentów – deweloperów, inwestorów oraz głównych najemców. Druga faza dotyczy analizy rzeczywistych kosztów i korzyści wynikających z tego typu budownictwa w naszym kraju. Wyniki zostaną zaprezentowane w formie ogólnodostępnego raportu.

Ankietę wypełnić można do 31 października 2013 roku. Jest ona dostępna pod adresem: https://pwc.qualtrics.com/SE/?SID=SV_9p2PDmk73nIaqEZ


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra