Giant

P.R.E.S.C.O. ogłasza konkurs na nazwę biurowca

P.R.E.S.C.O. Group zachęca do wzięcia udziału w konkursie na nazwę nowej inwestycji w Pile.

Ogłoszony konkurs związany jest z rewitalizacją budynku przy ul. Witoszka 6 w Pile. Propozycje nazw nowego biurowca nadsyłać można od 21 października do 1 listopada 2013 roku. Zwycięzca będzie miał do wyboru jedną z dwóch oferowanych przez P.R.E.S.C.O. nagród: iPada z wyświetlaczem Retina o pojemności 32 GB lub 3-miesięczny płatny staż w pilskim oddziale spółki. Co więcej, autor wybranej nazwy otrzyma dwuosobowe zaproszenie na uroczystość otwarcia budynku po zakończeniu inwestycji.

Każdy uczestnik może wysłać trzy propozycje nazwy budynku. 5 listopada jury wyłoni zwycięzcę, a o wynikach poinformuje 8 listopada na stronie firmy.

Inwestycja w Pile zlokalizowana będzie przy ulicy Witaszka 6, w pobliżu ratusza, infrastruktury handlowej, komunikacyjnej i dwóch miejskich parków. Projekt zakłada stworzenie energooszczędnego i przyjaznego środowisku budynku, który oferować będzie łącznie 2500 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, usługowej i restauracyjnej.

P.R.E.S.C.O. Group jest jednym z wiodących podmiotów obecnych na rynku obrotu wierzytelnościami masowymi w Polsce. Firma specjalizuje się w nabywaniu pakietów wierzytelności, które są uznawane za trudne do odzyskania przez ich pierwotnych wierzycieli, a następnie na własny rachunek doprowadza do ich zapłaty. W pierwszej kolejności podejmowana jest droga polubowna, a w razie konieczności – sądowa. Obecnie P.R.E.S.C.O. obsługuje około 1,1 mln spraw, których łączna wartość sięga 1,4 mln zł.


0.0
Tagi: P.R.E.S.C.O
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Prokurator Zenon :
"Wydrwigrosz", "Mafia Tower", "U wyłudzaczy" - gdzie mogę tego iPada odebrać?
23 października 2013 22:48