Nowy Styl Group logoPodium Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoCity Space logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoUNIMOR Development S.A. logoOlivia Business Centre logoTorus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVantage Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoArchicom logoINTERBIURO logoTétris Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logoFYI Commercial Consulting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCOTEX Office Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKontor logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoAgrobex Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Z branży


ATOM

Sposób na zrównoważone budynki

Podczas tegorocznej edycji PLGBC Green Building Symposium Michael Pawlyn przedstawi jak innowacyjnie projektować, aby powstawały prawdziwie zrównoważone budynki służące zarówno zdrowiu i komfortowi ich użytkowników, jak i oszczędności zasobów.

czytaj więcej >

Profesjonalne sprzątanie w nurcie eko

Ekologiczny, czyli związany z ochroną środowiska, człowiek stara się żyć w zgodzie z naturą. Sprowadza się to do racjonalnego podejścia do codzienności, począwszy od jedzenia zdrowej żywności, oszczędzania wody czy prądu i korzystania z roweru po wykorzystywanie naturalnych środków do sprzątania.

czytaj więcej >

Targi BUD-GRYF już za miesiąc

Pokazy i konkursy w Strefie Majsterkowicza czy wielkie malowanie z LAKMĄ – to tylko niektóre z atrakcji tegorocznych targów BUD-GRYF, które odbędą się w hali MTS w Szczecinie w dniach 15-17 kwietnia br.

czytaj więcej >

Przyszłość kogeneracji w Polsce

Wobec potencjału jaki upatrywany jest w kogeneracji, City Brand Energia Odnawialna wraz z REECO Poland organizują II edycję seminarium: „Rozwój inwestycji kogeneracyjnych w Polsce”, które odbędzie się 13 kwietnia we Wrocławiu.

czytaj więcej >
Dekerta 18 - duży
mantra