PGE Narodowy

Architekci szykują się na A-Awards

Sufit wyspowy, fot. Armstrong
Panele pionowe, fot. Armstrong
Firma Armstrong oraz portal Archi-Europe ogłaszają międzynarodowy konkurs architektoniczny.

A-Awards to otwarty konkurs dedykowany architektom z całego świata, który ma na celu wyłonienie najlepszego, najbardziej nowatorskiego projektu wykorzystującego rozwiązania oferowane przez firmę Armstrong. Udział w konkursie wziąć można zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Wydarzenie dotyczy koncepcji zrealizowanych lub będących w trakcie realizacji.

 

Firma Armstong jest producentem wysokiej jakości sufitów podwieszanych. W ramach konkursu wyznaczono kategorie: sufity metalowe, sufity wyspowe, sufity mineralne, sufity drewniane oraz dekoracyjne rozwiązania BAFFLE. Bogata oferta wysokiej jakości rozwiązań sufitowych Armstrong daje projektantom niezwykle szerokie możliwości kreowania współczesnej przestrzeni użytkowej oraz łączenia w projektach funkcjonalności z oryginalną formą i wyjątkową estetyką – podkreśla Sylwia Rudnicka z firmy Armstrong.

 

Zgłoszenia można nadsyłać do 19 września 2014 r. za pośrednictwem strony http://www.archi-europe.com/a-awards/index.htm. Nagrodą dla autorów najlepszych projektów jest zaproszenie do udziały w targach SAIE Building Innovation Exhibition, które odbędą się w październiku br. we Włoszech. Każdego roku gromadzą one szerokie, międzynarodowe grono ekspertów i producentów innowacyjnych rozwiązań z sektora budownictwa i architektury. Podczas wydarzenia odbędzie się uroczysta ceremonia wręczenia statuetek A-Awards i prezentacja zwycięskich projektów.

 

Konkurs A-Awards jest doskonałą okazją do tego, by zaprezentować światu i szerokiemu gronu odbiorców własne, kreatywne spojrzenie na sufit podwieszany (nie tylko modułowy) we wnętrzach zarówno nowych jak też modernizowanych obiektów. Zachęcamy architektów do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu. Podzielcie się z nami pomysłami na to, jak za pomocą rozwiązań sufitowych można kształtować współczesną przestrzeń do pracy, wypoczynku, rekonwalescencji czy nauki – mówi Sylwia Rudnicka.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz