PGE Narodowy

Charytatywny bieg biznesmenów

Łukasz Trendel - beneficjent tegorocznego Warsaw Business Run
Warsaw Business Run sfinansuje zakup protezy dla Łukasza Trendela, w który w wyniku wypadku samochodowego stracił nogę
14 września startuje Warsaw Business Run – bieg charytatywny firm działających na rynku finansowym, nieruchomości, hotelarskim, a także BPO/SSC, organizowany dla podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty, która opiekuje się osobami po amputacjach kończyn.

Poland Business Run łączy w sobie chęć pomagania z promocją zdrowego stylu życia oraz integracją środowiska biznesowego, a jego najważniejszym celem jest pomoc podopiecznym fundacji w zakupie protez. W tym roku Warsaw Business Run wesprze 27-letniego Łukasza Trendela, który w wypadku samochodowym stracił nogę, a od 2012 roku chodzi na protezie tymczasowej, gdyż z powodów finansowych nie może pozwolić sobie na zakup właściwej.

 

Organizatorzy założyli, by w biegu wzięło udział 2000 zawodników w 5-osobowych drużynach, zgłaszanych przez firmy, organizacje lub osoby prywatne. Startujący zmierzą się w sztafecie 5 x 3,8 km, dzięki czemu łącznie każda z drużyn przebiegnie 19 km. Aby cel został osiągnięty, organizatorzy potrzebują jeszcze 800 osób!

 

Warsaw Business Run wystartuje 14 września 2014 roku o godzinie 10:30.

 

W ramach ogólnopolskiej inicjatywy, w tym samym czasie bieg odbędzie się także w Krakowie (dla Daniela Budziaka), Poznaniu (dla Jakuba Talarczyka i Piotra Morawa), Katowicach (dla Grzegorza Kocoła) oraz w Łodzi (dla Tomasza Matuszkiewicza).

 

Organizatorem akcji jest zarejestrowana w grudniu 2008 r. Fundacja Jaśka Meli "Poza Horyzonty", pomagająca osobom po wypadkach, które czekają na protezy oraz potrzebują wsparcia psychologicznego i prawnego. Fundacja stara się także integrować osoby niepełnosprawne z resztą społeczeństwa.

 

Pozostałymi organizatorami Warsaw Business Run są:

  • Accenture
  • BNP Paribas Securities Services S.K.A.
  • Goldman Sachs
  • Hays Poland
  • JLL
  • Luxoft
  • MSLGROUP - etyka, ambicja, efektywność

 

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu!


0.0
Tagi:
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Anonymous :
To nie jest bieg "biznesmenów" - biorą w nim udział także kobiety. Poza tym bieg nie tylko reprezentują drużyny firmowe z podanych sektorów. Każdy, kto zgłosi pięciosobową drużynę, może pobiec
27 sierpnia 2014 16:04