INTER-MAR Stanisław Marzec logoTétris Poland logoARTSERVIS sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoKontor logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBusiness House logoTorus logoINTER-BUD logoSpectra Development logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoPodium Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoVantage Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArchicom logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Trendy w księgowości

Jakie trendy w zakresie księgowości zdominowały rynek małych i średnich firm? Zapraszamy do udziału w badaniu!

Czytelników portalu e-biurowce.pl zachęcamy do wzięcia udziału w internetowym badaniu na temat prowadzenia księgowości przez sektor małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce.

 

Zebrane odpowiedzi pozwolą odpowiedzieć na pytanie: jak wygląda księgowość w małych i średnich firmach, jakie formy rozliczenia się z fiskusem wybierają przedsiębiorcy, jak często prowadzą swoją księgowość samodzielnie, i dlaczego decydują się na wybór biura rachunkowego?

 

Składająca się zaledwie z 9 pytań jednokrotnego wyboru ankieta online dostępna jest pod linkiem: http://www.kognitariat.pl/badanie/.

 

Organizatorem badania jest biuro podatkowo-finansowe Kognitariat, działające od 1993 roku i oferujące szeroki zakres usług w sferze podatkowej, rachunkowej, a także prawa gospodarczego i administracyjnego.

 

Patronat medialny nad przedsięwzięciem objęły portale: e-biurowce.pl, monitorurzedowy.pl oraz infor.pl.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Conrad duży
mantra