Proton Office

Walentynkowy konkurs Ghelamco

Warsaw Spire
Rozpoczął się konkurs fotograficzny „Zakochani w Warszawie”
Rozpoczął się konkurs fotograficzny „Zakochani w Warszawie”. Nagrodą główną jest fotografia, zrobiona na tle panoramy stolicy w wielkim sercu, które zastępuje literę „O” w iluminacji świetlnej „KOCHAM WARSZAWĘ” na 35 piętrze Warsaw Spire.

Finał konkursu odbędzie się w Walentynki, 14 lutego. Zdjęciem na tle Warszawy nagrodzonych zostanie troje laureatów.

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć sobie na pytanie: „za co kocham Warszawę?”, a następnie uwiecznić to na zdjęciu. Na fotografiach mogą znaleźć się różnego rodzaju miejsca: parki, place, budynki, ulice, obiekty małej i dużej architektury. Obowiązkowo na zdjęciu musi pojawić się także symbol miłości, czyli serce, dowolnie przedstawione, w jak najbardziej kreatywny sposób.

 

Prace konkursowe można zgłaszać na dwa sposoby:

 

Konkurs trwa do północy 11 lutego 2015 r. Wyniki zostaną ogłoszone o północy następnego dnia, a 14 lutego odbędzie się sesja zdjęciowa „nad Warszawą”, stanowiąca szansę na zobaczenie miasta z takiej perspektywy.

 

Sesja zdjęciowa odbędzie się na 35. piętrze budynku, gdzie umieszczona jest część napisu świetlnego „KOCHAM WARSZAWĘ”. Serce, czyli litera „O” w wyrazie „KOCHAM”, na tle którego zostaną wykonane zdjęcia, ma aż 4,5 m wysokości, a cały napis zawieszony jest 140 metrów nad ziemią i łącznie zajmuje aż 3 kondygnacje biurowca.

 

Konkurs „Zakochani w Warszawie” powstał z inicjatywy Fundacji Sztuka w Mieście, założonej przez firmę Ghelamco.


0.0
Tagi: Ghelamco
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Terraman :
Konkurs fotograficzny z pasją o Warszawie , to cenna inicjatywa warta uwagii nie tylko w kraju , polecam
8 lutego 2015 20:38