Proton Office

Warsaw Build 2015 z bogatym programem

Targi Warsaw Build
Targi Warsaw Build
W dniach od 16 do 18 września br. odbędzie się trzecia edycja Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build 2015 w warszawskim Centrum Expo XXI.

Udział w wydarzeniu weźmie ok. 100 wystawców, w tym przedstawiciele 11 państw, takich jak Belgia, Bułgaria, Chiny, Litwa, Niemcy, Słowacja, Turcja, Ukraina, Włochy, ZEA. Podczas targów zaprezentowane będą rozwiązania z zakresu energooszczędnego budownictwa oraz nowości, które pojawiły się na rynku materiałów budowlanych, m.in. materiały izolacyjne, technologie okienne, maszyny, materiały dekoracyjne.

 

Targi będą także uzupełnione bogatym programem merytorycznym. W pierwszym dniu poruszane będą zagadnienia związane z dofinansowaniem, programami wsparcia, barierami w projektach opierających się na partnerstwie publiczno-prywatnym, projektami nowego kodeksu urbanistyczno-budowlanego oraz prawidłową realizacją inwestycji kubaturowych. Podczas drugiego dnia targów tematem  przewodnim będzie energooszczędne budownictwo i  termomodernizacji budynków. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z programem zaprezentowanym przez europejską organizacje Buildings Performance Institute Europe (BPIE), poświęconemu modernizacji fasad wykonywanych przy użyciu najnowszych technologii. Zaplanowano także panele dotyczące podnoszenia efektywności energetycznej budynków, w których udział wezmą, m.in. przedstawiciele NFOŚGiW, Ministerstwa Środowiska. Na ostatni dzień przewidziano m.in. prezentacje projektantów mebli i elementów aranżacji wnętrz, a także ogłoszenie wyników sondażu „Najlepszy sklep budowlany roku”, konkursów „Liczy się design” i „Diamenty Stolarki”.

 

Organizatorem Międzynarodowych Targów Warsaw Build 2015 jest Lentewenc Sp. z o.o., która jest częścią brytyjskiej ITE Group specjalizującą się w organizacji targów i konferencji w kluczowych sektorach przemysłu.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz