ARTSERVIS sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoArchicom logoTorus logoVantage Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoPorto Office A Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoBusiness House logoOlivia Business Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoSpectra Development logoNowy Styl Group logoKontor logoINTER-BUD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPodium Investment logoCity Space logoAluprof S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Pierwsza polska edycja międzynarodowych spotkań branży HVAC i rozwiązań sanitarnych

Najnowsze produkty i technologie, trendy w zakresie systemów wodno-kanalizacyjnych, rozwiązań grzewczych czy wewnętrznych rozwiązań sanitarnych, a także sporkania z ekspertami – to tylko część atrakcji pierwszej edycji Aqua-Therm Warsaw.

W dniach od 16 do 18 września w Warszawskim Centrum EXPO XXI, równolegle z targami budowlano-wnętrzarskimi Warsaw Build 2015 odbędzie się pierwsza w Polsce edycja Aqua-Therm Warsaw. Na świecie wydarzenie sygnowane marką Aqua-Therm jest jednym z największych spotkań branży HVAC, sanitarnej i związanej z basenami. Na targi realizowane w formule B2B organizatorzy zaprosili architektów, deweloperów, inwestorów, firmy dystrybucyjne, instalatorów, a także specjalistów chłodnictwa, klimatyzacji i ogrzewania.

 

Przybyli goście będą mieli możliwość poznania trendów, najnowszych produktów, takich jak: wodomierze, systemy irygacyjne, piece grzewcze, kotły czy komponenty do klimatyzacji i wentylacji. Swoje rozwiązania przedstawią firmy z Polski, Włoch, Turcji, Chin, Litwy czy Ukrainy. Podczas wydarzenia przewidziano liczne dyskusje na temat zagadnień branżowych. Ponadto drugiego dnia (17 września) odbędzie się XIII Kongres INSTALEXPO, poświęcony przełomowym technologiom i kierunkom rozwoju rynku instalacji w Polsce. W programie m.in. panele dyskusyjne z udziałem ekspertów z NFOŚiGW, Politechniki Wrocławskiej i gości, a także uroczyste rozstrzygnięcie konkursu o statuetkę „Złotego Instalatora” dla najlepszych wyrobów w polskiej branży instalacyjnej.

 

Międzynarodowe Targi Systemów Grzewczych, Wentylacji i Klimatyzacji, Systemów Wodnych, Sanitarnych i Basenów Aqua-Therm Warsaw są znakiem firmowym REED Exhibitions. Ich pierwsza edycja odbyła się w latach 80. w Wiedniu. Co roku organizowane są w Czechach (19 edycji), Rosji (20 edycji), na Ukrainie (15 edycji), w Kazachstanie (6 edycji) i Azerbejdżanie (5 edycji). Pierwsza polska edycja organizowana jest przez Lentewenc Sp. z o.o., będącą częścią brytyjskiej ITE Group, specjalizującej się w organizacji targów i konferencji w kluczowych sektorach przemysłu.

 

Wstęp na targi Aqua-Therm Warsaw jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie www.aquatherm-warsaw.com lub www.warsawbuild.pl.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra