Nowy Styl Group logoArchicom logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBusiness House logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-BUD logoAgrobex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoKontor logoINTERBIURO logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVantage Development S.A. logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSpectra Development logoFYI Commercial Consulting logoTorus logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Expo Real 2015

W dniach 5-7 października br. w Monachium odbędą się Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji Komercyjnych.

Expo Real jest wydarzeniem, które odbywa się nieprzerwanie od 1998 r. w Monachium. W br. termin targów przypada na 5-7 października. Jest to najważniejsze spotkanie przedstawicieli branży nieruchomości komercyjnych w Europie, które umożliwia nawiązanie relacji biznesowych i współpracy w tym sektorze.  

 

Uzupełnienie targów stanowi konferencja z bogatym programem. Podczas ok. 80 sympozjów, konferencji i dyskusji panelowych wystąpi 400 ekspertów, którzy podejmą tematykę aktualnych trendów i innowacji w branży nieruchomości, inwestycji i finansów. Uczestnikami Expo Real będą deweloperzy i kierownicy projektów, inwestorzy i instytucje finansujące, doradcy i pośrednicy, architekci i planiści, zarządcy portfeli nieruchomości i menedżerowie rozwoju, jak również przedstawiciele regionów gospodarczych i miast.

 

Ubiegłoroczna edycja targów zgromadziła 1653 wystawców rozlokowanych na 64 000 mkw. powierzchni targowej, a udział w niej wzięło ponad 36 890 uczestników z 74 państw. 

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Conrad duży
mantra