Proton Office

Komfort najemcy najważniejszy

W dniach 27-28 października w hotelu Novotel Centrum w Warszawie odbędzie się już po raz dziewiąty Ogólnopolski Kongres Facility Management.

Wydarzenie to zgromadzi profesjonalistów zarządzającymi nieruchomościami komercyjnymi z całego kraju. Eksperci reprezentujący interesy właścicieli budynków oraz najemców, a także najważniejsi gracze na rynku specjalizujący się w dostarczaniu usług Facility, Property i Asset Managmenet będą dyskutowali o tym, w jaki sposób prowadzić nieruchomość, aby stała się ona w pełni przyjazna organizacjom z niej korzystających.

 

Podczas pierwszego dnia wydarzenia „Facility Management bez tajemnic” międzynarodowi eksperci z rynku FM będą rozmawiali o sposobie funkcjonowania relacji biznesowych w tym zakresie w różnych krajach Europy. Ponadto przedstawione zostaną zagadnienia związane z wpływem Facility Management na fazę projektowania obiektu oraz z serwisem technicznym utrzymania budynku. Paneliści biorący udział w kongresie podejmą także próbę przedefiniowania pojęcie serwisu czystości, dostosowując ją do wymagań stawianych przez nowoczesne organizacje.

 

Drugi dzień wydarzenia – „Property i Asset Management w relacjach najemca–właściciel” – zostanie poświęcony głównie zależnościom i relacjom panującym pomiędzy najemcami a specjalistami w dziedzinie PM i AM. Prelegenci, a także paneliści będący reprezentantami wszystkich stron biorących udział w procesie zarządzania nieruchomościami omówią m.in. zakres kompetencji, jakimi charakteryzują się nowoczesne działy zarządzania powierzchniami komercyjnymi.

 

Kongres, którego organizatorem jest przedstawiciel prasy branżowej – czasopismo „Facility Manager”, dedykowany został m.in. najemcom, zarządcom, facility i property managerom, specjalistom ds. najmu, dyrektorom centów handlowych, administratorom obiektów, kierownikom regionalnym zarządzającymi powierzchniami komercyjnymi.


0.0
Napisz pierwszy komentarz