Giant

Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2016 już za niecały miesiąc

W ubiegłorocznej edycji wydarzenia udział wzięło przeszło 4100 profesjonalistów z 18 krajów
W ubiegłorocznej edycji wydarzenia udział wzięło przeszło 4100 profesjonalistów z 18 krajów
W dniach 1 i 2 marca br. w Warszawie odbędą się Międzynarodowe Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej Forum Wentylacja – Salon Klimatyacja 2016.

W dniach 1 i 2 marca br. w warszawskim centrum MT Polska odbędzie się największe wydarzenie branżowe –  Międzynarodowe Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2016. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja. Swój udział podczas targów potwierdziło już 162 wystawców z Polski i z zagranicy. Zaprezentują oni najnowsze produkty i rozwiązania techniczne przeznaczone dla branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej.

 

Każdy kto chce odwiedzić targi może skorzystać z możliwości wcześniejszej rejestracji oraz zakupu biletu online. Na stronie wydarzenia jest już dostępny formularz zgłoszeniowy. Wszyscy odwiedzający otrzymają pakiety zawierające m.in.: Katalog Wystawców, płytę CD z prezentacjami wystawców oraz prezentacjami nowych urządzeń i produktów zgłoszonych do Konkursu Najciekawszy Produkt 2016.

 

Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej jest największą specjalistyczną imprezą przeznaczoną dla branży, która połączona jest z dwudniowym cyklem merytorycznych seminariów. W targach uczestniczą projektanci, instalatorzy, użytkownicy instalacji, inwestorzy, firmy wykonawcze, architekci, producenci, dystrybutorzy, przedstawiciele uczelni technicznych oraz przyszli inżynierowie. W ubiegłorocznej edycji wydarzenia udział wzięło przeszło 4100 profesjonalistów z 18 krajów.  

 


1.0
Tagi:
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
INFINAIR :
wow~amazing! www.industrialaxialfan.com good artical
14 lipca 2017 04:05