Aluprof S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVantage Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKontor logoArchicom logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoBusiness House logoINTER-BUD logoForbo Flooring Systems Polska logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTERBIURO logoTétris Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoSpectra Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoPodium Investment logoNowy Styl Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Targi BUD-GRYF już za miesiąc

Pokazy i konkursy w Strefie Majsterkowicza czy wielkie malowanie z LAKMĄ – to tylko niektóre z atrakcji tegorocznych targów BUD-GRYF, które odbędą się w hali MTS w Szczecinie w dniach 15-17 kwietnia br.

Już 15 kwietnia br. w hali MTS w Szczecinie rozpoczną się targi BUD-GRYF. Podczas wydarzenia na stoiskach wystawców pojawią się m.in. konstrukcje drewniane, domy szkieletowe, okna, schody, drzwi, w tym drzwi pasywne, pełny przekrój podstawowych materiałów budowlanych obecnych na rynku, pokrycia dachowe czy materiały dociepleniowe. Nie zabraknie również systemów grzewczych, ogrzewania podłogowego, kotłów na biomasę, systemów solarnych i fotowoltaiki.

Międzynarodowe Targi Szczecińskie wraz z MB TECHNIKA zapraszają również do udziału w konkursach w Strefie Majsterkowicza. Wkręcanie wkrętów i śrubek na czas, curling odkurzaczem, wymiana koła na czas, wiercenie wiertarką udarową – to tylko niektóre z przewidzianych konkurencji. Z kolei w  Przestrzeni Architekta, stworzonej we współpracy z Zachodniopomorską Okręgową Izbą Architektów RP, pełnione będą dyżury eksperckie przez architektów, którzy odpowiedzą na pytania indywidualnych inwestorów i tych dopiero planujących budowę. W programie targów przewidziano również wykład otwarty gościa specjalnego wydarzenia arch. Robertem Koniecznym –  laureata wielu konkursów polskich i zagranicznych, ośmiokrotnie nominowanego do Europejskiej Nagrody Fundacji Miesa van der Rohe.

Tradycyjnie w pierwszy dzień targów BUD-GRYF odbędzie się Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna dla branży budowlanej i energetycznej, organizowana przez Ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – SCP. Również w piątek odbędzie się dziewiąta konferencja „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu”, organizowana wspólnie z Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego. Podczas targów dla firm wykonawczych przewidziano szkolenie z zakresu Prawa zamówień publicznych, którego organizatorem jest Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie. Natomiast dla inżynierów budownictwa szkolenie poprowadzi Zachodniopomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa.

Z kolei na terenie zewnętrznym targów powstaną trzy „wielkoformatowe malowanki” przedstawiające znane szczecińskie miejsca. Każdy odwiedzający będzie mógł pomóc malarzom w stworzeniu wielkich przestrzennych obrazów: budynku Filharmonii, Pomniku Czynu Polaków i słynnego Pas Oriona, czyli placów w centrum miasta.
 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Conrad duży
mantra