Giant

Lider Rynku Stolarki 2016

Tytuł „Lidera Rynku Stolarki” po raz ósmy z rzędu otrzymała firma ALUPROF. Zwyciężyła ona w kategoriach: osłony okienne oraz systemy aluminiowe.

Organizowany przez Centrum Analiz Branżowych Ranking Liderów Rynku Stolarki ma już 12-letnią tradycję. Opracowywany jest na podstawie wyników sprzedaży w minionym sezonie. Podczas tegorocznego plebiscytu pod lupę wzięto kilkaset polskich firm, a prawie setkę z nich zakwalifikowano do grona liderów. Osiemnaście firm zostało nagrodzonych zwycięskim dyplomem. Po raz ósmy nagrodę odebrała firma ALUPROF. 


Finał tegorocznej edycji plebiscytu odbył się 19 października w warszawskim Domu Rzemiosła Polskiego. Nagrodę w imieniu firmy ALUPROF odebrała Małgorzata Wojtasik, dyrektor handlowy. Tytuł „Lidera Rynku Stolarki 2016”, który otrzymaliśmy już kolejny rok z rzędu to dla nas ogromny dowód uznania. Jesteśmy wdzięczni zarówno organizatorom tego plebiscytu, jak i odbiorcom naszych produktów – mówi Małgorzata Wojtasik. 


Galę Liderów poprzedziło w tym roku spotkanie z Tomaszem Żuchowskim, Wiceministrem ds. Budownictwa, który wraz z zaproszonymi gośćmi szukał odpowiedzi na pytanie o rolę stolarki w budownictwie energooszczędnym. 

 


0.0
Tagi: Aluprof
Napisz pierwszy komentarz