LC Corp S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKwiaty dla biura logoPorto Office B Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoCHB14 logoFYI Commercial Consulting logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoEkodom Deweloper logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoKontor logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGhelamco Poland logoTorus logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoEcho Investment logoUNIMOR Development S.A. logoGTV Lighting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTork logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoOnyx Business Point logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoBusiness House logoArchicom logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDuda Development logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSchüco International Polska logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOlivia Business Centre logoPodium Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Zamroź szyby w domu i biurze!

Folia mrożona Ikonos - wzór linie (fot. Główka Pracuje)
Folia mrożona Ikonos - wzór linie (fot. Główka Pracuje)
Gdy za oknem upał, chętnie wspominamy zimowe dni. Oczywiście te prawdziwie zimowe, kiedy śnieg skrzypi pod butami, a szyby są pokryte zmrożonymi kryształkami lodu. To arcydzieło Matki Natury! Nie trzeba czekać na ujemne temperatury, by na szybach pojawił się szron. Z pomocą nadchodzi folia mrożona!

Zaproś ją do swojego domu

Na efekt mrożonego szkła można się natknąć w wielu zagranicznych i polskich domach. Najczęściej stosowany jest na przeszkleniach drzwi frontowych lub wewnętrznych, szybach szklanych balkonów czy szklanych balustradach.

Takie rozwiązanie w niewielkim stopniu ogranicza przepływ światła, ale zapewnia intymność. Sprawia, że widok za szybą jest bardzo rozmyty. Folia mrożona wzmacnia szkło oraz zapobiega jego rozpadowi na drobne kawałki w przypadku stłuczenia. Rozwiązuje też problem nieestetycznych odcisków palców i jest odporna na wodę. Co ważne, jej montaż jest stosunkowo łatwy i szybki, a przy tym nie niszczy szyby. Pozostała jeszcze kwestia ceny. Być może dla niektórych okaże się to zaskoczeniem, ale wyklejenie szyby wspomnianą folią wcale nie musi wiązać się z dużymi kosztami! Jest bowiem znacznie tańsze w porównaniu ze szkłem piaskowanym, a w dodatku gdy efekt nam się znudzi, w każdej chwili można go usunąć.

A może do biura?

Jak już wiemy, folia mrożona ma cały szereg zalet, dzięki którym decydują się na nią nie tylko osoby prywatne, ale również firmy. Z pewnością nie raz widzieliśmy ten efekt na eleganckich witrynach sklepowych, czy szklanych ściankach działowych w biurze. Folia jest o tyle wdzięcznym materiałem, że można na niej drukować oraz wycinać w niej dowolne wzory, kształty i litery. Czyż nie właśnie tego potrzebujemy w swoich lokalach firmowych? Wyklejenie fragmentu lub całej szyby zapewnia nieco prywatności, a jednocześnie może być elegancką ozdobą i reklamą marki. Nieograniczone możliwości w przygotowywaniu kompozycji, przystępna cena i funkcjonalność to ważne atuty folii mrożonej.

Duże przeszklone powierzchnie znajdujące się w miejscach użyteczności publicznej, powinny być oznakowane, żeby nikt się z nimi nie zderzył. Oczywiście, że można wydrukować i przykleić kartkę z napisem „uwaga szyba”, jednak zdecydowanie ładniej prezentuje się logo firmy czy estetyczna grafika wycięta w folii mrożonej. - radzi Piotr Główka z Główka Pracuje.

 

  • 1
  • 2
Napisz pierwszy komentarz
Archicom - City Forum
mantra