Giant

Ukwiecone eventy

fot. Kwiaty dla biura
Jak stworzyć wyjątkowy klimat dla ważnych wydarzeń? Niegdyś uważano, że najważniejsze są elementy techniczne, jak np. oświetlenie czy nagłośnienie. Dziś coraz częściej sięga się po kwiaty, ponieważ tylko one mogą w tak wyjątkowy sposób dopełnić wydarzenie.

We współczesnym świecie technika odgrywa dużą rolę. Niestety w wielu miejscach wyeliminowała ona nawet to co naturalne i przyjazne człowiekowi. W pomieszczeniach przesadnie nowoczesnych ludzie nie czują się dobrze. Odbiór przestrzeni jest szczególnie ważny w przypadku różnych wydarzeń, ponieważ wpływa on także na ocenę całego eventu. Nowatorskie wnętrza są przewrotnie uzbrojone we wszelkie dostępne nowinki świata techniki. Często kanciastość takich miejsc, ich surowość i brak wyrazu pozostawia wiele do życzenia. A potrzeba tak niewiele, żeby wtłoczyć życie w te profesjonalnie wykończone instalacje, by zaserwować uczestnikom wydarzeń dodatkowej energii i stworzyć niepowtarzalny klimat, gdzie świat techniki i natury idealnie ze sobą współgra – mówi Kinga Dzwonnik, właścicielka firmy Kwiaty dla Biura.

Zieleń wraca do łask, ponieważ często stanowi ona efektowną dekorację nawet z pozoru nieciekawych przestrzeni. Widok świeżych, zadbanych kwiatów działa na zmysły, wywołuje miłe skojarzenia, a tym samym sprawia, że uczestnicy lepiej wspominają dane wydarzenie. Z tego właśnie powodu na imprezach, wystawach, konferencjach, targach itd. coraz częściej pojawiają się bukiety świeżych kwiatów czy rośliny w donicach. Niejednokrotnie stanowią one wręcz dopełnienie wydarzenia i podkreślają jego charakter.

Co więcej, ekologia, powrót do natury to popularne obecnie trendy, których znajomość pozytywnie wpływa na wizerunek wydarzenia i jego organizatorów. Proekologiczne postawy przejawiają się wszędzie, więc nie mogło ich zabraknąć również w dekoracjach przestrzeni i wystrojach wnętrz. Jak „wprowadzić” rośliny na event? Organizatorom wydarzeń z pomocą przychodzą profesjonalne firmy, które przygotowują oprawą kwiatową i dekoracyjną. Wypożycz rośliny na swój event, nie kupuj, nie generuj dużych kosztów. Pokaż nam swoją przestrzeń, a my zaaranżujemy w niej odpowiednią i efektowną zieleń, która nada jej charakteru i oryginalności. Połącz nowoczesność z naturą, uzupełnij przestrzeń, nie powielaj standardowych rozwiązań, szukaj swoich „zielonych wysp”, taniej i przyjemniej. Znajdź równowagę między technologią, a naturą, szukaj inspiracji, nowych form i rozwiązań – wyjaśnia Kinga Dzwonnik.

 

  • 1
  • 2

0.0
Napisz pierwszy komentarz