PGE Narodowy

Biuro ułatwiające współpracę i komunikację

art. sponsorowany
Produkty i wyposażenie marki Kinnarps, fot. materiały prasowe
Firma Apsys, będąca jednym z wiodących operatorów centrów handlowych w Polsce i we Francji, postanowiła przenieść swoją warszawską siedzibę do jednego z najbardziej prestiżowych budynków w stolicy – biurowca Q22. Głównym dostawcą wyposażenia nowego biura była firma Kinnarps.

Najważniejszym celem, jaki przyświecał firmie Apsys podczas aranżacji nowego środowiska pracy, było stworzenie jasnej, otwartej przestrzeni, która ułatwia współpracę pomiędzy poszczególnymi działami i usprawnia komunikację wewnętrzną firmy. Wnętrza zostały dopasowane do potrzeb pracowników, którzy na etapie projektowania dzielili się swoimi opiniami dotyczącymi funkcjonalności, wyposażenia i kolorystyki nowego biura.

Zdecydowaliśmy się na relokację biura Apsys, aby wprowadzić większy komfort dla naszych pracowników. Poprzez nową aranżację, przy której doradzała nam firma Kinnarps, zamierzaliśmy osiągnąć takie korzyści jak: zwiększenie efektywności współdziałania pracowników, dostosowanie powierzchni do ich potrzeb oraz poprawę komunikacji w biurze. Zależało nam, aby nowa przestrzeń wpłynęła pozytywnie na zachodzące w naszym biurze interakcje między pracownikami, nie tylko takie, które ułatwiają realizację celów zawodowych, ale i takie, które wpłyną pozytywnie na relacje pomiędzy nimi – powiedział Marcin Stokowiec, Investment Director w Apsys Polska.

 

Minimalistyczne biuro w skandynawskim stylu

 

Kolejnym istotnym aspektem był design nowego biura Apsys, który miał być utrzymany w jasnym i przyjaznym stylu o ponadczasowym charakterze, który sprzyja koncentracji i pracy w skupieniu. Stąd wybór mebli Kinnarps, które idealnie wpisywały się w te oczekiwania. Przestrzeń biurowa została zaprojektowana w taki sposób, aby znalazło się tu jak najwięcej przestrzeni z dostępem do światła dziennego. W centralnej części biura mieści się otwarta kuchnia, gdzie pracownicy spędzają wspólnie czas podczas posiłków. Dodatkowo, kuchnia po otwarciu szklanych przesuwnych drzwi może służyć jako idealne miejsce do organizacji wewnętrznych wydarzeń firmowych. Oprócz stanowisk do pracy na otwartej przestrzeni, w nowym biurze Apsys zaprojektowanych zostało wiele różnej wielkości miejsc, służących zarówno do spotkań wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Wpływają one znacząco na efektywność pracy pracowników, ponieważ mogą oni tu nie tylko odbywać spotkania z klientami, lecz także przeprowadzać rozmowy telefoniczne, a także popracować w ciszy. W nowym biurze została zaprojektowana także przestrzeń coworkingowa, gdzie można zorganizować spotkanie wewnętrzne bądź też porozmawiać przez telefon. Pracownicy, którzy chcieliby odpocząć i zrobić sobie krótką przerwę w pracy, mogą skorzystać z wydzielonej strefy relaksu.

Współpraca z firmą Apsys była dla nas wymagająca i jednocześnie bardzo satysfakcjonująca. Klientowi zależało przede wszystkim na stworzeniu nowoczesnego biura, które będzie nie tylko wizytówką firmy, lecz przede wszystkim przyjaznym miejscem pracy. Apsys zdecydował się wyposażenie wszystkich stanowisk pracy w jeden z najlepszych modeli w ofercie foteli obrotowych Kinnarps - model Plus[6] z zagłówkiem oraz szafy z panelami akustycznymi, demonstrując ogromną dbałość o pracowników – powiedziała Marzena Staczyńska, Key Account Manager, odpowiedzialny za realizację projektu w Kinnarps.

 

Fakty

 

Nazwa: Biuro Apsys

Inwestor: Apsys

Metraż: 1300 mkw.

Rok realizacji: 2017.


Produkty i rozwiązania

 

Stanowiska pracy – biurka seria Nano z gniazdami zasilającymi i portami USB w blacie, szafy z serii Space z panelami akustycznymi, fotele obrotowe Plus[6] z zagłówkami; wszystkie produkty marki Kinnarps.

Sale konferencyjne – stoły Oberon, krzesła Embrace marki Kinnarps oraz wyposażenie od poddostawców z portfolio Kinnarps.

Rozwiązania akustyczne – tapicerowane panele akustyczne na plecach szaf z serii Space, w niektórych działach ścianki Screen IT A30, Gotessons.

Strefa recepcji – fotele obrotowe Capella, Kinnarps.


1.0
Tagi: Kinnarps
Napisz pierwszy komentarz