Proton Office

Nowy Styl na targach w Sztokholmie

Targi to branżowe święto. Trzeba się do nich solidnie przygotować, bo każdy chce wystawić jak najmocniejszy i najlepszy skład. Nowy Styl w targach Stockholm Furniture & Light Fair, odbywających się na początku lutego, wziął udział już po raz drugi. I po raz kolejny była to wizyta udana.

Kto zachwycił w drużynie Nowy Styl i jak wzmocniły ją produkty z Kusch+Co? Kto był gwiazdą? Kto komu wpadł w oko? Kto najchętniej pozował do zdjęć?

Szczegóły w krótkiej relacji.


Największą gwiazdą stoiska zdecydowanie było nowe krzesło obrotowe Bjarg.
 – Trzy wysokości oparcia, wygląd i charakter dopasowane do skandynawskich potrzeb i rozsądna cena. Tak, to był nasz targowy hit – relacjonuje Agata Zawiślak, Export Manager w Nowym Stylu.


Bardzo dobre opinie, zwłaszcza od architektów i designerów, zbierała Creva Desk wraz z całym systemem akcesoriów i paneli modułowych – To zainteresowanie nie było dla mnie zaskoczeniem. Produkt Kusch+Co naprawdę robi wrażenie, a jego funkcjonalność i domowa estetyka, którą wprowadza, przyciągały wzrok osób na co dzień zajmujących się designem i projektowaniem – ocenił Marcin Magier, projektant stoiska, na co dzień Inżynier ds. Fit Out i inwestycji w Nowym Stylu. 
 

Po wzmocnieniu meblowej drużyny w zeszłym roku, produkty Kusch+Co na dobre wpasowały się do teamu Nowy Styl i stanowią o jego sile. Stoisko Nowego Stylu zostało docenione przez organizatorów targów Maison et Objet Workspace, realizowanych w ramach Paris Design Week. Zwrócono uwagę na połączenie surowości materiałów, wykorzystanych do budowy stoiska, przyznając, że doskonale podkreśla to design i jakość prezentowanych produktów. Innym elementem, który zyskał zainteresowanie, była zawieszona pod sufitem kompozycja z traw i suszonych kwiatów. Uwagę odwiedzających przykuwały też drewniana kratka i stalowa ścianka, oraz naturalne, bukowe pniaki, specjalnie przywiezione na targi z naszych zakładów z Rzepedzi.
 

Targi w Sztokholmie zawsze są spójne jeśli chodzi o design i kolorystykę, i pod tym kątem w tym roku zaskoczeń nie było. Jeśli szukamy nowości, to Skandynawia zaoferuje je nam w podejściu do trendu eko i tym razem również widzieliśmy kilka niesamowitych rozwiązań.
W ciągu kilkudniowych targów przeprowadziliśmy aż 270 rozmów handlowych! Myślę, że Stockholm Furniture & Light Fair na stałe wpisały się do naszego kalendarza targowego i na pewno tutaj wrócimy – podsumowuje Agata Zawiślak, Export Manager w Nowym Stylu.


0.0
Tagi: Nowy Styl
Napisz pierwszy komentarz