Giant

Więcej biur elastycznych w Krakowie. Operatorzy stawiają na wielofunkcyjność i design

Gabinety, open space, sale konferencyjne, pokoje relaksu, a nawet budki telefoniczne, a do tego niebanalny wystrój – tak wygląda najnowsze biuro serwisowane CitySpace w Krakowie. Operator otworzył je w kompleksie O3 Business Campus.

Jeden z największych operatorów biur elastycznych w Polsce – CitySpace – otworzył kolejne serwisowane biuro elastyczne w kompleksie O3 Business Campus w Krakowie. Na 4 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni znalazło się pół tysiąca stanowisk pracy. Uruchomienie dodatkowej przestrzeni to odpowiedź na duży wzrost zapotrzebowania na tego typu biura w ostatnim czasie.

Do pracy od zaraz

Po okresie pandemii firmy jeszcze bardziej interesują się biurami serwisowanymi. W biurze takiego typu stworzenie warunków do pracy leży w gestii operatora. Do jego zadań należy wyposażenie biura w urządzenia i meble, organizacja pracy recepcji, zapewnienie serwisu sprzątającego, wsparcia technicznego i informatycznego, czy zaopatrzenie kuchni i wyposażenie innych części wspólnych.

– Przestrzeń jest wyposażona kompletnie. Dzięki temu korzystające z niej firmy mogą skoncentrować się na własnym biznesie. To nasz standard, który implementujemy we wszystkich miastach Polski – zaznacza Magdalena Śnieżek, regional manager CitySpace na terenie Polski Południowej. – Biuro w Krakowie jest jednak niezwykłe, bo dwupoziomowe. Postawiliśmy na nowoczesny design i wysoką jakość wyposażenia. Na obu poziomach znajdują się niezbędne do pracy urządzania biurowe, co sprawia, że biuro jest gotowe do pracy od zaraz – dodaje.

Nowoczesny design to efekt pracy uznanej pracowni Medusa Group, która projektując nowe biuro CitySpace czerpała z minimalistycznego stylu skandynawskiego. Centralnym punktem wnętrza są spiralne schody o wyrazistym żółtym kolorze. Bardzo charakterystyczne jest industrialne oświetlenie. Wyróżniają się także dodatki w pastelowych kolorach żółci i czerwieni. Barwy pastelowe ożywiają stonowane szarości i ciemne kolory ścian na korytarzach i mebli kuchennych. Z tym wszystkim dobrze komponuje się drewniana podłoga, jak również elementy wykończenia w kolorze brązowym.

– Efekt końcowy jest imponujący. Niebanalnie zaprojektowana przestrzeń pobudza kreatywność i pozytywnie wpływa na efektywność pracy – twierdzi Magdalena Śnieżek.

Wielofunkcyjne wnętrze

W nowo otwartym biurze CitySpace są gabinety i przestrzenie typu open space – do wykorzystania na wyłączność. Biura są odpowiednie dla zespołów kilkuosobowych, jak również większych – do kilkudziesięciu pracowników. Większość biur ma niezależne wejścia. Niektóre z nich można łączyć. W najnowszej przestrzeni CitySpace są także sale konferencyjne do wynajęcia na życzenie, sale spotkań, pokoje relaksu, budki telefoniczne, recepcja i kilka kuchni.

W CitySpace O3 Business Campus pracują m.in. doświadczone firmy oraz start-upy z branży IT i budowlanej. Operator już teraz myśli o kolejnej lokalizacji w Krakowie.

– Kraków to rynek z dużym potencjałem, dlatego postanowiliśmy jeszcze mocniej rozwijać się właśnie tu – mówi Lisa Zettlin, head of business development CitySpace. – To nasze najmłodsze i największe biuro. Jest dostosowane do potrzeb firm, które oczekują elastyczności wyrażonej w atrybutach takich jak: wielofunkcyjność, pełen serwis, nieograniczona dostępność i możliwość przystosowania do indywidualnych potrzeb – wymienia.

Ekspansja CitySpace obejmie nie tylko stolicę Małopolski. Do końca 2021 firma planuje powiększyć sieć nawet do 20 lokalizacji. Obecnie prowadzi 10 biur w pięciu miastach Polski: Kraków, Warszawa, Wrocław, Gdańsk i Katowice.

CitySpace tworzy przestrzeń, w której pracuje się wygodniej, przyjaźniej i nowocześniej. To przestrzeń biurowa skrojona na miarę. Będąc polskim operatorem elastycznych powierzchni biurowych CitySpace dysponuje jedną z największych sieci lokalizacji w całym kraju. Zarządza biurami serwisowanymi, biurami hybrydowymi i wirtualnymi, a także salami konferencyjnymi i salami spotkań. CitySpace wybiera biurowce, które spełniają najwyższe standardy techniczne. W wyjątkowych lokalizacjach tworzy ergonomiczne, inteligentne miejsca pracy blisko wszystkiego, czym żyje miasto; blisko spotkań, zakupów, restauracji i kawiarni, a także kultury.


0.0
Napisz pierwszy komentarz