Giant

HedgeServ stawia na Kraków

O3 Business Campus
O3 Business Campus
Firma HedgeServ swoje biuro ulokowała w kompleksie O3 Business Campus w Krakowie.

HedgeServ jest globalnym zarządcą funduszy. Biura firmy znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Irlandii, Luksemburgu, Polsce, Bułgarii czy Australii. Krakowska siedziba HedgeServ zlokalizowana jest w kompleksie O3 Business Campus. Podczas negocjacji najemcę reprezentowali eksperci z działu reprezentacji najemcy firmy Knight Frank.

Dla HedgeServ mocnym atutem wyboru tej lokalizacji była wykwalifikowana kadra i środowisko zawodowe. Cieszymy się, że jesteśmy tutaj. Chcemy osiągnąć znaczącą pozycję w mieście i kraju – twierdzi Justin Nadler, prezes HedgeServ.

Wybór lokalizacji przez HedgeServ w Krakowie pokazuje, że miasto i Polska nadal przyciągają inwestycje czołowych firm na świecie. Cieszymy się, że mogliśmy reprezentować HedgeServ. Jesteśmy przekonani, że działalność w Polsce okaże się sukcesem dla naszego Klienta – mówi Hamish Potts, associate director w dziale reprezentacji najemcy w Knight Frank.

O3 Business Campus to kompleks biurowy zlokalizowany w Krakowie u zbiegu ulic Opolskiej i 29 listopada. Składa się on z trzech 12-kondygnacyjnych budynków oraz parkingu naziemnego i podziemnego. Łączna powierzchnia kompleksu to 57 000 mkw. 

 


2.0
Napisz pierwszy komentarz