FYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoCity Space logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-BUD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTorus logoSpectra Development logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBusiness House logoArchicom logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKontor logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTERBIURO logoVantage Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPodium Investment logoForbo Flooring Systems Polska logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCOTEX Office Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Senator partnerem programu Green Building

|
Na zdjęciu biurowiec Senator - oficjalny partner programu Komisji Europejskiej pod nazwą: „GreenBuilding Programme”
Na zdjęciu biurowiec Senator - oficjalny partner programu Komisji Europejskiej pod nazwą: „GreenBuilding Programme”
Warszawski biurowiec spełnił rygorystyczne wymagania dotyczące energooszczędnych rozwiązań. To kolejny dowód uznania dla Ghelamco Poland.

„GreenBuilding Programme” funkcjonuje w Polsce już od siedmiu lat. Jego zadaniem jest promowanie działań na rzecz efektywności energetycznej w budynkach, również i w biurowcach. Przyjazny dla środowiska biurowiec Senator, który jest najnowszą inwestycją Ghelamco Poland, jest także w trakcie certyfikacji ekologicznym świadectwem BREEAM.

- Spełnienie tak restrykcyjnych wymagań to wielkie wyzwanie dla każdego dewelopera. Udało nam się sprostać zadaniu i tym samym już drugi nasz biurowiec stał się partnerem prestiżowego, europejskiego programu. Jako pierwsza do GreenBuilding Programmme dołączyła inwestycja Mokotów Nova, w której mieści się nasza siedziba. Oficjalne partnerstwo Senatora w tej inicjatywie to duże wyróżnienie, tym bardziej, że Senator jest dla nas wyjątkowym projektem – mówi Jeroen van der Toolen, dyrektor zarządzający Ghelamco na Europę Środkowo-Wschodnią.

Głównym najemcą Senatora, zlokalizowanego przy ulicy Bielańskiej w Warszawie, jest PKN Orlen oraz firmy wchodzące w skład Grupy Rabobank, Legg Mason, Euronet i BRE Bank. Przyjazny środowisku biurowiec oferuje 25.000 m kw. nowoczesnej powierzchni.
Dla Ghelamco Poland to już kolejne wyróżnienie. Deweloper jako pierwszy w Polsce otrzymał oficjalny ekologiczny certyfikat BREEAM dla inwestycji biurowej. Firma ma na swoim koncie już trzy ekologiczne świadectwa tego typu z oceną VERY GOOD – dla Tinity Park III, Crown Square i Katowice Business Point. Dwie kolejne inwestycje: Ghelamco – Mokotów Nova i Senator, czekaja w kolejce.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra