Archicom logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTétris Poland logoForbo Flooring Systems Polska logoSpectra Development logoFYI Commercial Consulting logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoBusiness House logoNowy Styl Group logoARTSERVIS sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-BUD logoKontor logoOlivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTorus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPodium Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCity Space logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoHAVRE Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoINTERBIURO logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

15 wniosków w rekrutacji do Inkubatora Technologicznego BPN-T

|
Budynki Białostockiego Parku Naukowo - Technologicznego,  fot. I.Maleszewska
Ruszyła II tura rekrutacyjna do Inkubatora Technologicznego Białostockiego Parku Naukowo - Technologicznego

Od początku miesiąca trwa druga tura rekrutacji do Inkubatora Technologicznego. O miejsce w Inkubatorze mogą starać się osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej, a także przedsiębiorcy działający na rynku nie dłużej niż 3 lata (na koniec I kwartału 2013 r.). Aby wziąć udział w rekrutacji należy wypełnić i przekazać wniosek aplikacyjny dostępny na stronie internetowej Parku. Wcześniej, w ramach I tury rekrutacyjnej do Inkubatora Technologicznego BPN-T wpłynęło 15 wniosków aplikacyjnych. Najwięcej przyjetych zgłoszeń dotyczyło dziedzin z zakresu informatyki, grafiki komputerowej, telekomunikacji, elektroniki. Pojawiło się także zgłoszenie z pogranicza grafiki 3D i programowania. Ostateczna lista podmiotów przyjętych do Inkubatora Technologicznego w ramach I tury rekrutacyjnej będzie znana na początku października 2012 r.
Znane są już natomiast zasady wynajmu powierzchni biurowych w Centrum Technologicznym. O miejsce w CT mogą się starać firmy prowadzące działalność innowacyjną. Wnioski aplikacyjne będą przyjmowane do 31 października. Natomiast do końca listopada zostanie przyznany firmom status lokatora Centrum Technologicznego.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra