Kinnarps Polska

EKO Znamy zarządcę Green Corner

Przeszklona fasada zapewni optymalny dostęp światła dziennego do wnętrza obiektu
Przeszklona fasada zapewni optymalny dostęp światła dziennego do wnętrza obiektu
Warszawa. Skanska powierzy Jones Lang LaSalle opiekę nad obiektem już w październiku tego roku.

Jones Lang LaSalle będzie zarządcą 8-kondygnacyjnego kompleksu biurowego klasy A Green Corner zlokalizowanego przy ul. Chłodnej w Warszawie. Obiekt, którego budowa rozpoczęła się w lutym zeszłego roku, zostanie oddany do użytku już niebawem - czwarty kwartał 2012 r. Green Corner to około 25 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej oraz dwupoziomowy parking, gdzie planowane jest utworzenie 265 miejsc postojowych dla samochodów oraz 40 miejsc dla rowerów.

- Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że biurowcem Green Corner zarządzać będzie właśnie Jones Lang LaSalle. Jest to wyjątkowy projekt, nie tylko ze względu na innowacyjne, energooszczędne rozwiązania, ale także na wysoki komfort pracy, jaki zapewni swoim użytkownikom. Dlatego potrzebowaliśmy partnera takiego jak Jones Lang LaSalle, który doskonale potrafi zrozumieć atuty tego niezwykłego projektu, a także potrzeby naszych najemców – mówi Arkadiusz Rudzki, Dyrektor ds. Leasingu i Asset Management, Skanska Property Poland,

Green Corner to pierwszy projekt biurowy w Warszawie precertyfikowany w systemie LEED na najwyższym, platynowym poziomie. Wśród wielu proekologicznych rozwiązań zastosowano, cieszace się coraz większą popularnością panele fotowoltaiczne, które pozwolą na wykorzystanie promieni słonecznych do produkcji energii elektrycznej.

Zaletą tej warszawskiej inwestycji jest także lokalizacja, która umożliwia sprawny i szybki dojazd do innych części miasta zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej.  W zaledwie dziesięć minut będzie można pieszo dojść do planowanej stacji drugiej linii metra: Rondo Daszyńskiego.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra