Park Project II

EKO Dalkia Polska w kompleksie Plac Unii

Kompleks oferuje szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych, takich jak np.: czujniki przecieków wody, monitoring jakości powietrza, kontrola nasłonecznienia oraz intensywności świetlnej po zmroku
Kompleks oferuje szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych, takich jak np.: czujniki przecieków wody, monitoring jakości powietrza, kontrola nasłonecznienia oraz intensywności świetlnej po zmroku
Warszawa. Firma podpisała siedmioletnią umowę najmu 5 562 mkw. powierzchni biurowej.

Jesienią przyszłego roku zostanie oddany do użytku wielofunkcyjnego kompleksu Plac Unii w Warszawie. Mimo, że do tego czasu jest jeszcze dwanaście miesięcy, kolejni najemcy wyrażają zainteresowanie powierzchniami biurowymi oferowanymi przez kompleks trzech obiektów zlokalizowanych w prestiżowej części Warszawy. W Placu Unii 12 103 mkw. powierzchni w budynku A wynajęła już w tym roku Grupa ING. Tym razem do grona najemców dołączyła Dalkia, spółka zależna grupy Veolia Environnement i EDF, która jest wiodącym dostawcą usług energetycznych na rzecz sektora publicznego oraz przedsiębiorstw prywatnych w całej Europie. Firma oferuje usługi z zakresu: zarządzanie systemami grzewczymi i energią cieplną oraz zakładami produkującymi ciecze przemysłowe, usługi inżynieryjne i konserwacyjne dla elektrociepłowni, usługi techniczne dla komercyjnych i przemysłowych obiektów budowlanych oraz wszechstronne usługi w zakresie zarządzania budynkami.

- Bardzo nas cieszy podpisanie umowy najmu z tak znaczącym partnerem, jakim jest Dalkia Polska S.A. – mówi Marc Lebbe, Dyrektor Zarządzający Liebrecht & wooD. – Jest to doskonały dowód na to, że Plac Unii to najwyższej jakości kompleks, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających najemców – dodaje Marc Lebbe.

Plac Unii oferuje łącznie 56 800 mkw. powierzchni do wynajęcia, w tym 41 300 mkw powierzchni biurowej o standardzie A +.  Inwestycja realizowana jest przez europejskiego dewelopera Liebrecht & wooD (większościowy inwestor - 60%) wspólnie z BBI Development NFI S.A.  Zarówno część biurowa, jak i handlowa otrzymały prestiżowy certyfikat BREEAM z oceną „bardzo dobry”.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Park Project II
mantra