COTEX Office Centre logoPodium Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoINTER-BUD logoForbo Flooring Systems Polska logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoCity Space logoKontor logoTorus logoArchicom logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVantage Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTERBIURO logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Triumf CBRE

CBRE najlepsze na świecie i Polsce
CBRE najlepsze na świecie i Polsce
Los Angeles/Warszawa. W corocznym rankingu Euromoney Real Estate Awards firma CBRE została uznana za najlepszą na świecie instytucję doradczą z sektora nieruchomości.

To już piąte na przestrzeni ośmiu lat wyróżnienie dla CBRE, największej na świecie firmy doradczej działającej w sektorze nieruchomości komercyjnych i zatrudniającej około 34 000 pracowników. CBRE zajęła globalnie pierwsze miejsca w kategoriach: Wyceny Nieruchomości, Doradztwo ds. wynajmu powierzchni oraz Badania Rynku. Firma zdobyła pierwsze miejsce także jako doradca w regionie Północnej Ameryki, Zachodniej Europy, Europy Środkowo-Wschodniej, jak również w 18 indywidualnych krajach, w tym w Polsce.

Ranking sporządził Euromoney, który co roku przeprowadza ankietę wśród swoich czytelników wyłaniając najlepszych doradców, deweloperów i banki z sektora nieruchomości w skali globalnej, regionalnej i w poszczególnych krajach.  W badaniu wzięły udział osoby decyzyjne w sprawach korporacyjnych i  finansowych w wielkich firmach w ponad 160 krajach. 

 - Nagrody te są odzwierciedleniem zaufania jakim Klienci darzą CBRE w Polsce i na całym świecie, oraz docenieniem naszej wysokiej rangi w sektorze nieruchomości – powiedział Colin Waddell, Dyrektor Zarządzający CBRE w Polsce. - Zwycięstwa w kategoriach zarówno globalnych, jak i regionalnych, w tym w Polsce, są potwierdzeniem skali naszych usług na całym świecie, zaangażowania w obsługę klientów i zdolności do osiągania najwyższych wyników.

Ogółem CBRE wygrała 65 indywidualnych nagród w Euromoney Real Estate Awards. W Polsce zajęła pierwsze miejsce w trzech kategoriach: Doradca, Wyceny Nieruchomości, Badania Rynku.


0.0
Tagi: CBRE
Napisz pierwszy komentarz
mantra