Forbo Flooring Systems Polska logoBusiness House logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoOlivia Business Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTorus logoUNIMOR Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPodium Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCOTEX Office Centre logoKontor logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoSpectra Development logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTétris Poland logoAgrobex Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Certyfikat dla Unidevelopment

PZPB wyróżnił dotąd 34 deweloperów z rynku mieszkaniowego i biurowego.

Polski Związek Pracodawców Budownictwa wyróżnił już 34 deweloperów z rynku mieszkaniowego i biurowego. Przyznany ostatnio „Certyfikat Dewelopera” przypadło spółce Unidevelopment, która stanowi część Unibep SA.

„Certyfikat Dewelopera” przyznawany jest od 1999 r. Propagowana przez Polski Związek Pracodawców Budownictwa idea zyskała poparcie urzędu właściwego dla spraw budownictwa, który od początku patronował temu przedsięwzięciu. Ubieganie się o certyfikat jest dobrowolne. Otrzymują go rzetelne i wiarygodne firmy deweloperskie działające na krajowym rynku nieruchomości. Certyfikat przyznawany jest przez Kapitułę na czas określony – posiada dwuletni okres ważności i może być odnawiany, zawieszany lub cofnięty. Anulowany zostaje w przypadku utraty przez dewelopera wiarygodności publicznej – o fakcie informowane są środki masowego przekazu. W chwili obecnej ważnym „Certyfikatem Dewelopera” mogą legitymować się 34 firmy deweloperskie, które monitorowane są w sposób ciągły.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra