EKO Atrium 1 budzi międzynarodowe zainteresowanie

Atrium 1 cieszył się największym zainteresowaniem odwiedzajacych stoisko firmy Skanska
Atrium 1 cieszył się największym zainteresowaniem odwiedzajacych stoisko firmy Skanska
Monachium. Podczas EXPO REAL po raz pierwszy promowała swoje zielone biurowce Skanska. Oferta spotkała się ze sporym zainteresowaniem.

Zakończone w minioną środę w stolicy Bawarii największe w Europie targi nieruchomości EXPO REAL były idealną okazją do nawiązania kontaktów biznesowych, zainteresowania potencjalnych kontrahentów swoją ofertą. Przekonała się o tym firma Skanska, która po raz pierwszy zaprezentowała tam swoje zielone biurowce. 

- Nasze interaktywne stoisko, na którym prezentowaliśmy globalny portfel zielonych biurowców Skanska, wzbudzało duże zainteresowanie. Dało nam to świetne możliwości nawiązywania relacji biznesowych, a także pozwoliło zaprezentować, jak wygląda przyjazne środowisko pracy, które staramy się tworzyć w naszych budynkach. Nasz prawdziwie międzynarodowy zespół obecny na targach EXPO REAL poświęcił dużo czasu klientom i potencjalnym inwestorom, wsłuchując się w ich potrzeby i oczekiwania. Zamierzamy utrzymać naszą obecność na tej wiodącej imprezie branżowej w kolejnych latach - zapewnia Nicklas Lindberg, Prezes Skanska Commercial Development Europe.

Uwagę gości odwiedzających stoisko firmy Skanska przyciągał przede wszystkim projekt  Atrium 1 – biurowiec powstający w Warszawie, który będzie pierwszym w Europie Środkowo-Wschodniej budynkiem biurowym typu „deep green” (głęboko zielonym), bliski iedeału bo niemal z zerowym wpływem na środowisko naturalne.

- Dzięki tegorocznemu EXPO nawiązaliśmy ciekawe kontakty i spotkaliśmy wielu potencjalnych partnerów biznesowych. Skanska Property Poland po raz pierwszy zaprezentowała na największych targach branżowych swój portfel zielonych budynków biurowych, razem z siedmioma krajami, z którymi tworzymy pion deweloperski Skanska w sektorze nieruchomości komercyjnych. Potwierdziliśmy też nasze zaangażowanie w zielone budownictwo biurowe w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie – tłumaczy Waldemar Olbryk, Prezes Skanska Property Poland.

Obecnie Skanska w Polsce buduje Atrium 1, Green Corner (Warszawa) Green Day, Green Towers  (Wrocław), Green Horizon (Łódź), Kapelanka (Kraków), Malta House (Poznań). Wszystkie projekty zostaną oddane do użytku do 2015 roku.


0.0
Napisz pierwszy komentarz