Park Project II

Annual Business in Małopolska Meeting 2012

Konferencja jest okazją do rozmowy  o dotychczasowych doświadczeniach, problemach i nadchodzących wyzwaniach.
Konferencja jest okazją do rozmowy o dotychczasowych doświadczeniach, problemach i nadchodzących wyzwaniach.
Kraków. W listopadzie w Teatrze im. Juliusza Słowackiego odbędzie się jedno z największych wydarzeń gospodarczych w województwie Małopolskim.

Za niecały miesiąc w krakowskim Teatrze im. Juliusza Słowackiego odbędzie się konferencja Annual Business in Małopolska Meeting, podczas której będzie miała miejsce także gala wręczenia Małopolskiej Nagrody Gospodarczej.

Uczestnicy spotkania będą zastanawiać się nad wizją Polski w Europie po ustąpieniu kryzysu. Swoją opinię na ten temat zaprezentują m.in. były prezydent Polski Aleksander Kwaśniewski (gość specjalny konferencji), Ilona Antoniszyn-Klik – podsekretarz stanu w Ministerstwie Gospodarki, poseł Dariusz Rosati, Andrzej Olechowski oraz profesor Piotr Sztompka.

Konferencja Annual Business in Małopolska Meeting 2012, której organizatorem jest Krakowski Park Technologiczny w ramach projektu Business in Małopolska – Inwestycja w przyszłość jest miejscem do dyskusji dla przedstawicieli przedsiębiorstw, świata nauki oraz samorządów.

Podczas konferencji po raz czwarty zostanie przyznana Małopolska Nagroda Gospodarcza, która pierwotnie była jednym z elementów Forum Ekonomicznego w Krynicy. O laur zwycięzcy w dwóch kategoriach ubiegają się mali i średni przedsiębiorcy oraz duże firmy.
To prestiżowe wyróżnienie ma za zadanie promować najlepszych przedsiębiorców województwa małopolskiego, inspirować ich do dalszego  rozwoju oraz zwiększyć konkurencyjność na rynku polskim i międzynarodowym.


Annual Business in Małopolska Meeting 2012 odbędzie się już 8 listopada w krakowskim Teatrze im. Juliusza Słowackiego.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
ADAC
mantra