Giant

Interbiuro zaprasza na film ,,Miłość”

"Miłość" jest filmem zmuszającym do refleksji
"Miłość" jest filmem zmuszającym do refleksji
Warszawa. Tym razem widzowie obejrzą obraz Michaela Haneke nagrodzony Złotą Palmą w Cannes.

Już jutro w kinie Muranów odbędzie się kolejne spotkanie architektów, deweloperów oraz inwestorów w ramach premierowych pokazów filmowych organizowanych przez firmę Interbiuro wraz z dystrybutorem filmowym Gutek Film.

Podczas organizowanych już od trzech lat seansów zaproszeni goście obejrzeli m.in. ,,Skóra” w reżyserii  Pedro Almodovara, ”Co nas kręci, co nas podnieca”  Woodyego Allena,  „Wstyd”  Steve mc Queena, czy obraz Benha Zeitlina pod tytułem „Bestie z południowych mórz”. 
Tym razem organizatorzy zapraszają na  film „Miłość” w reż. Michaela Haneke. Produkcja została nagrodzona Złotą Palmą w Cannes i opowiada o George'u i Anne, parze nauczycieli muzyki klasycznej, którzy mają po osiemdziesiąt parę lat. Kiedy Anne doznaje wylewu, ich miłość zostaje wystawiona na próbę. Odtwórcami głównych ról są Emmanuelle Riva oraz Jean-Louise Trintignant. 

- Nasze cykliczne spotkania w kinie Muranów cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony zaproszonych gości - podkreśla Renata Mikołajczyk-Chołuj, Dyrektor PR i Promocji firmy Interbiuro. - Nie tylko budują naszą markę i wzmacniają wizerunek firmy wnoszącej nowe wartości w relacje biznesowe, ale także są dobrą okazją do spotkania się ludzi z branży w mniej oficjalnym anturażu, przy lampce wina i z niecodziennym wydarzeniem, które dostarcza im także niezapomnianych emocji i stwarza możliwość wymiany wrażeń. Kino proponowane przez Romana Gutka, pomysłodawcę i organizatora największego i najciekawszego festiwalu w Polsce Nowe Horyzonty  we Wrocławiu, to gwarancja wydarzenia  najwyższej jakości.

Pokaz w warszawskim kinie Muranów to nie tylko gradka dla miłośników kinematografii, to także okazja do wymiany doświadczeń branży nieruchomości komercyjnych oraz sposobność do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Patronem medialnym tego wydarzenia jest serwis e-biurowce.pl

 

Poniżej prezentujemy jedną ze scen z filmu:


0.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz