ARTSERVIS sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoSpectra Development logoINTER-BUD logoForbo Flooring Systems Polska logoCity Space logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPodium Investment logoAluprof S.A. logoNowy Styl Group logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBusiness House logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCOTEX Office Centre logoArchicom logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAgrobex Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKontor logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTorus logoOlivia Business Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Crazy Room gwarancją niekonwencjonalnego relaksu

Crazy Room to niebanalne miejsce, idealne dla młodych przedsiebiorców, którzy rozpoczynają działalność
Crazy Room to niebanalne miejsce, idealne dla młodych przedsiebiorców, którzy rozpoczynają działalność
Gdańsk. Już od miesiąca w nowoczesnym budynku STARTERA przy ulicy Lęborskiej funkcjonuje pomieszczenie zapewniające równowagę między pracą a odpoczynkiem.

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER oferuje firmom, które dopiero rozpoczynają działalność wielowymiarową pomoc. Jak sami słusznie zauważają, młodzi ludzie nie są tradycyjnymi klientami biurowców, dlatego oferta musi być skorelowana z potrzebami potencjalnych najemców. STARTER oferuje więc wygodne biura z nowoczesnym wyposażeniem, ale także i infrastrukturę służącą wypoczynkowi.  W przerwie od pracy można pograć w kosza, poleniuchować na świeżym powietrzu, a także zagrać - w stacjach rozrywki ulokowanych na piętrach - w tradycyjne piłkarzyki, czy w gry przy pomocy zaawansowanej technologii Kinect, gdzie ruch na monitorze sterowany jest ciałem gracza. Od miesiąca w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości funkcjonuje Crazy Room, czyli odpowiedź na potrzebę równowagi pomiędzy pracą a odpoczynkiem.

- STARTER, którego nazwa nie jest przypadkowa, chce stworzyć pracownikom możliwie najlepsze warunki do inkubacji pomysłów i rozwijania kreatywności. Filozofią Crazy Room jest przełamywanie nudy i rutyny umysłowej. Nietypowy wystrój wnętrz ma rozluźnić sztywne schematy myślowe i zainspirować do myślenia niestandardowego. Jeden z zainteresowanych wynajmem menadżerów wspomniał, że w takim miejscu nawet o planie finansowym myśli się i rozmawia w zupełnie inny sposób – wyjaśnia Prezes Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości, Małgorzata Jasnoch.

Crazy Room to niebanalne pomieszczenie, w którym niemal wszystko jest przerysowane, oderwane od rzeczywistości, poniekąd przypominające bajkowe wnętrze oparte na surrealistycznej wizji.

- W biurowcu Inkubatora jest dużo niewielkich firm, a wspólne spędzanie czasu integruje, pozwala na swobodną wymianę pomysłów i nieskrępowane poszukiwania przełomowych idei. W biznesie budowanie relacji i dobra komunikacja są niemniej ważne od kompetencji – dodaje Prezes GFP.

Warto dodać, że skorzystać z Crazy Room mogą nie tylko firmy z gdańskiego Inkubatora. Każdy przedsiebiorca, może wynająć przestrzeń Crazy Room i zorganizować kreatywną imprezę dla swoich pracowników, partnerów czy klientów.


0.0
Tagi: GIP STARTER
Napisz pierwszy komentarz
mantra